• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Które stroje są seksowne?

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Pytanie zarówno do pań, jak i do panów: które stroje uważacie za dodające seksapilu płci przeciwnej? Widok osoby płci przeciwnej w których strojach Was szczególnie podnieca?

Koronkowa bielizna, body, pończochy, kostiumy kąpielowe, mini-bikini, strój pokojówki, strój pielęgniarki/lekarki, wysokie szpilki, czy może bardziej dosadnie erotyczne atrybuty, jak błyszczące szpilki sięgające połowy ud, błyszczące skóry, lateksy?

Mundury, garnitury, krawaty, skórzane kurtki czy jeszcze inna odzież?
 
K

Katsia

Guest
Fajna koszulka na długi rękaw z guziczkami a la Dexter Morgan i jeansy to jest to. Skórzana kurtka jak najbardziej.
Najważniejsze, żeby facet wyglądał jak facet. Mundur wojskowy zdecydowanie ma swój szczególny urok ;)
 

Mortimer

Erotoman
pokojówka, uczennica, stewardesa, nauczycielka, pielęgiarka, body koronkowe, leginsy, jeansy obcisłe, szpilki, podkolanówki białe...
 
legginsy, pończochy przede wszystkim z pasem, samonośny - WYŁĄCZNIE CZARNE, prześwitujące czarne koszulki, szpilki przezroczyste na platformie, body prześwitujące, jednoczęściowy strój kąpielowy (niby nie winny ale mnie kręci) mikro bikini, mini szorty - a na de wszystko futro! Naturalne, wielkie, żywe, gęste na kobiecym łonie.
 

Dawidow

Cichy Podglądacz
Ja robie się miękki na widok kobiet które noszą białe obcisłe bluzeczki na ramiączkach pod spodem stanik push-up do tego mini lub spódniczka i szpilki wysoko wiązane tak do kolan :)
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Mnie u faceta kręci, jak ma na sobie albo czarną, skórzaną kurtkę, czarny t-shirt i ciemne dżinsy, albo czarna bluza dresowa i szare, dresowe spodnie ;)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Kobiety seksownie wyglądają w pończochach, mini lub sukienkach z głębokim dekoltem i odsłoniętymi ramionami. Poza tym, ładnie wyglądają w czerwonej lub czarnej zmysłowej bieliźnie. A także w różowym stroju bikini.
Fajny jest też gorset, najlepiej ze skóry lub lateksu. I czarne lub czerwone błyszczące szpilki sięgające ud. A także strój lekarki lub pielęgniarki. Strój pielęgniarki zarówno "standardowy", jak i lateksowy. Ogólnie, kobieta wygląda mega seksownie w wyzywających strojach, a także w stroju dominy - choć to akurat raczej w prywatnej przestrzeni niż publicznej.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ja lubię jak mężczyzna jest ubrany nowocześnie, ekscentrycznie. Np. może mieć ubrane bardziej obcisłe spodnie albo różową bluzę/koszulkę.

Także fajnie gdy zna się na modzie, np. sportowy styl - jakieś znane buty, designerska koszulka.

A z dodatków lubię gdy mężczyzna ma ubrany kapelusz, okulary przeciwsłoneczne albo czapkę z daszkiem albo pasujący łańcuch na szyi.
 
L

lingster

Guest
Okulary korekcyjne. Z dodatków.
chj, że ślepy. Ale jaki facet wtedy piękny jest w oksach 🥰
Z ubran to nie toleruję rurek, szerokich spodni oraz cottonworldów pod nimi.
Aczkolwiek dalej trzymam się zdania, że nieważne, co mężczyzna ubierze - jeśli nie ma intelektu, to ja go nie włożę na siebie. 😎
 

Halred

Erotoman
Aczkolwiek dalej trzymam się zdania, że nieważne, co mężczyzna ubierze - jeśli nie ma intelektu, to ja go nie włożę na siebie. 😎
Z ubran to nie toleruję rurek, szerokich spodni oraz cottonworldów pod nimi.
chj, że ślepy. Ale jaki facet wtedy piękny jest w oksach 🥰
Czyi wychodzi na to, że znowu jestem facetem idealnym, którego w rzeczywistości jednak żadna nie chce :D

Mnie podobają się obcisłe ubrania, jakieś dopasowane jeansy, a jakieś pstrokate leginsy to już w ogóle :love: Z drugiej strony bardziej klasycznie-sukienka, szpilki, a pod spodem pończochy, podwiązki, może gorset na specjalne okazje :) Okulary zawsze na plus, nawet jak szkła mają moc na minusie :D
 
L

lingster

Guest
Mnie podobają się obcisłe ubrania, jakieś dopasowane jeansy, a jakieś pstrokate leginsy to już w ogóle :love: Z drugiej strony bardziej klasycznie-sukienka, szpilki, a pod spodem pończochy, podwiązki, może gorset na specjalne okazje :) Okulary zawsze na plus, nawet jak szkła mają moc na minusie :D
👋🏻
Czyi wychodzi na to, że znowu jestem facetem idealnym, którego w rzeczywistości jednak żadna nie chce :D
No popatrz… 😂😂😂
 
Mężczyzna

Boohay

Cichy Podglądacz
Mnie mega kręci kobieta w koszuli ew. marynarka, żakiety - styl takiej biznes woman 😉 chociaż jeszcze długie lecz koniecznie zwiewne sukienki latem są bardzo wskazane.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry