• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Które stroje są seksowne?

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Ja lubię swobodne ubranie, które wbrew pozorom, mimo tego że jest luźne, to ukazuje trochę, jakie dana kobieta ma kształty
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie jestem zbytnio wybredny i każda kobieta w sukience lub spódnicy sprawia, ze spodnie nagle robią się za ciasne 🙂
A za kapelusz na głowie jestem gotowy ucałować wewnętrzną stronę ud. I to na środku rynku!
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
każda kobieta w sukience lub spódnicy sprawia, ze spodnie nagle robią się za ciasne 🙂
A za kapelusz na głowie jestem gotowy
O 😀, ja lubię czasem założyć sukienkę i kapelusz również.

Hmm pewnie obcisłe i odsłaniające sukienki? Czy zwiewne, szerokie? A kapelusze - bo są różne^^
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Moga byc i takie, jednak zwiewne bardziej skupiają uwagę, z męskiego punktu widzenia, bo podmuch wiatru może podwiać kieckę 🙂
sa wielce "pożądane". Bo wiesz, dla wielu mężczyzn to co na pierwszy rzut jest interesujące to, czy ma majtki, czy nie ma? A jakie uda?
Kapelusz do wiekow swiadczy o społecznej pozycji kobiety.
 
Mężczyzna

rymek

Cichy Podglądacz
zdecydowanie długie luzne sukienki w jakieś kolorowe wzory , i do tego białe obcisłe koszulki z krótkim rękawkiem XD
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie sam lubię różnie się ubierać i u kobiet raczej też lubię różnorodność. Dziś szorty i koszula a jutro bawełniane dresy i luźny t-shirt. U kobiet to samo. Raz fajnie jest jak ma bawelniaki na tyłku a raz jakąś mini i top.
 

czajnik

Cichy Podglądacz
seksowne są te ktore sami uwazamy za seksowne. jedni lubia przebieranki w policjantow inni lateks a jeszcze inni seksowne majteczki i stanik.. najlepiej kupic sobie kilka i sprawdzic co nas najbardziej kreci :)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
FgHR0Ci.png
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry