• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto widział waszą żonę lub dziewczyne nago

Kobieta

AGASE

Seks Praktykant
Wież w moim przypadku na początku też tak było wiadomo nikt ze znajomych nie wiedział że z mężem lubimy zabawy w szerszym gronie do momentu gdy na lykend dwuch kuzynuw męża nocowało przez przypadek rano w koszuli na gołe ciało weszłam do kuchni a oni szykowali się do wyjazdu spojrzeli na mnie oj Agusia świetnie wyglądasz nie zastanawiając się usiadłam na blacie rozszerzylam nogi oni ale piękna a ja chcecie to bierzcie podeszli zaczęli mnie wymacywac malutka lizać wszedł muj mąż oni spanikowani a on widzę że się poznaliscie chodźcie do salonu tam więcej miejsca wzięli mnie na ręce i zanieśli do salonu zdieli resztę że mię i zaczęła się zabawa pieścił mnie i zabawiali przez trzy godziny był to namiętny sex bez jakiegoś hamskiego pieprzenia delikatnie każdy weszedł we mie byłam spełniona nawet jak we dwoje naraz wchodzili we mnie .
 
Mężczyzna

man63

Cichy Podglądacz
Owszem, chyba dużo jest facetów których podnieca że ktoś obcy widzi ją nago. Moją zonę często widza całkiem nagą na plażach naturystycznych . Widzę jak czasami specjalnie ktoś idąc robi akurat koło niej odpczynek i zagląda wzrokiem jej wszędzie gdzie tylko się da ... Czasami jak leży na placach specjalnie delikatnie rozchylam jej nogi aby więcej było widać jak tam wygląda ...
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Owszem, chyba dużo jest facetów których podnieca że ktoś obcy widzi ją nago. Moją zonę często widza całkiem nagą na plażach naturystycznych . Widzę jak czasami specjalnie ktoś idąc robi akurat koło niej odpczynek i zagląda wzrokiem jej wszędzie gdzie tylko się da ... Czasami jak leży na placach specjalnie delikatnie rozchylam jej nogi aby więcej było widać jak tam wygląda ...
To musi byc fajne uczucie. Lubie jak przy mnie zaufani kumple oglądają zdjęcia mojej. Zarąbiste uczucie.
 
Mężczyzna

DayK

Cichy Podglądacz
Ajjj, jak mnie kręci rozebrana żonka na plaży :love: Wiele razy - występowała przeważnie topless i w stringach Chorwacja czy Gran Canaria., Grecja, Dania. Czasem zupełnie nago (plaża FKK albo przy przebieraniu do/ze stroju). Strasznie jarające, jak obcy faceci mogą ją oglądać.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry