• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto się teraz masturbuje?

miki12

Cichy Podglądacz
Ale mam ochotę na zabawę. Po kilku dniach przerwy sie nazbierało. Moze jakas dziewczyna chce dołączyć -pogadac, popisac???
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
He he ja czasem w pracy to zrobię ostatnio często wyjeżdżam w delegację więc moja Pani wysyła mi swoje nagie zdjęcia i filmiki, od razu mi twardnieje i chciał nie chciał idę do wc i przez whatsapp wspólnie to zrobimy.
U mnie nie ma takiej opcji, bo robota na miejscu z innymi, więc jestem zmuszony borykać się podczas szychty z pełną amunicją aż do powrotu na chatę, gdzie wspólnie z moją lub sam wystrzelam oba magazynki. 😁
 
T

thylaris

Guest
U mnie nie ma takiej opcji, bo robota na miejscu z innymi, więc jestem zmuszony borykać się podczas szychty z pełną amunicją aż do powrotu na chatę, gdzie wspólnie z moją lub sam wystrzelam oba magazynki. 😁
Szkoda powiem Tobie że fajne doświadczenie lepiej w ten sposób niż mamy siebie zdradzać, przynajmniej fajne doświadczenie polecamy oboje
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Szkoda powiem Tobie że fajne doświadczenie lepiej w ten sposób niż mamy siebie zdradzać, przynajmniej fajne doświadczenie polecamy oboje
Ja tam na zdrady nie mam czasu ani ochoty 😜 a żebym w robocie był chociaż sam na szychcie to jeszcze by dało jakoś radę, ale idź się zabawiać gdy tu z innymi na służbie jesteś. 😂 Teraz przez to się nakręciłem jeszcze bardziej, a kaj tam rano... 😲😁
 
T

thylaris

Guest
Poza tym, że zdrady nie są w moim stylu to za dzieciaka się porządnie narozciągałem, dzięki czemu mogę sam to i owo porobić. 😁😈
My nawet nie myślimy o zdradzie super się dopasowaliśmy i oboje mamy podobne upodobania i fantazje. Ja za młodego uwielbiałem się masturbować i tak zostało mi do dziś oczywiście sex wolę bardziej ale oboje lubimy sobie pofiglować sami, a czasem robimy to patrząc na siebie.
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
My nawet nie myślimy o zdradzie super się dopasowaliśmy i oboje mamy podobne upodobania i fantazje. Ja za młodego uwielbiałem się masturbować i tak zostało mi do dziś oczywiście sex wolę bardziej ale oboje lubimy sobie pofiglować sami, a czasem robimy to patrząc na siebie.
Ja raz wolę bardziej seks, a raz masturbację, więc mam w jakimś tam stopniu zróżnicowane menu. 😁 A poza tym rozciągałem się dla zdrowia i kondycji, ale także dla... ehem, przygód. 😈 No i coś mi z tego jeszcze zostało: z tej kondychy jak i z tych (chęci) przygód. 😎😜
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
My nawet nie myślimy o zdradzie super się dopasowaliśmy i oboje mamy podobne upodobania i fantazje. Ja za młodego uwielbiałem się masturbować i tak zostało mi do dziś oczywiście sex wolę bardziej ale oboje lubimy sobie pofiglować sami, a czasem robimy to patrząc na siebie.
No i gratuluję, że Wam się tak układa, bo to rzadkość. Ja też nie narzekam, więc good for us! 😉😁😎
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry