• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto był odważny , rozbierał się na domowych imprezach i w jakich okolicznościach

Mężczyzna

fanatyk_posladkow1007

Cichy Podglądacz
W czasach studiów pojechaliśmy na domki. Jednego wieczoru zrobiliśmy imprezę, wszyscy nawaleni jak samoloty i coś mi strzeliło do głowy żeby się rozebrać:p Ściągnąłem wszystko co miałem na sobie i tak sobie chodziłem wśród znajomych. Może dobrze, że alkohol zrobił swoje i nic nie pamiętałem :D
 
Mężczyzna

Stripmen30

Cichy Podglądacz
Mój przyaciel na imprezie firmowej organizowanej w plenerze wraz z swoimi połówkami zdjął spodnie i wszystkim zonkom pokazał swojego penisa i kazał ssać. O dziwo dalej tam pracuje i ma się całkiem dobrze
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Kiedyś odwaga, teraz głupota, czasem tak sobie myślę, że siedzę sobie w swoim gabinecie, patrzę przez szklaną szybę na zespół i widzę jak się uśmiechają. Ewentualnie wpada ktoś i pokazuje mi fotki mówiąc no Pani prezes, ładnie się Pani bawiła na studiach, to co kwartalna razy trzy plus benefity i nie będę dalej tego rozpowszechniał.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Kiedyś odwaga, teraz głupota, czasem tak sobie myślę, że siedzę sobie w swoim gabinecie, patrzę przez szklaną szybę na zespół i widzę jak się uśmiechają. Ewentualnie wpada ktoś i pokazuje mi fotki mówiąc no Pani prezes, ładnie się Pani bawiła na studiach, to co kwartalna razy trzy plus benefity i nie będę dalej tego rozpowszechniał.
Trzeba byc pewnym tych dla kórych sie rozbieramy:):cool:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry