• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kręcą was Shemale ?

Mężczyzna

Ragnar74

Cichy Podglądacz
Kiedyś pisałem z gościem i stwierdził że w Polsce na 10 spotkań 9 to totalna klapa . Jeden wysłał zdjęcie i niby miał 35 lat a jak przyjechał to był grubo po 50 . Większość to zwykli faceci z dłuższymi włosami bez cycków . Fantazja z shemale mieli razem z żoną i chcieli ją przeżyć z taką osobą jak z filmów a nie z zarośniętym kolesiem , więc pojechali do Tajlandii i jak pisał było tego w pytę. Młode , stare , z dużymi cyckami i z małymi no i z dużymi i małymi kutasami od wyboru do koloru.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Odwiedziłem 3 shemale w Polsce. Jeden to był chłopiec na początku nowej drogi. Teraz widzę jego ogłoszenia i ma zrobione cycki itd.
Ale dwie panny (nie Polski) to były towary pierwsze klasa, jakbym nie zobaczył sprzętu to nie odgadłbym, że go ma...
 
Mężczyzna

xxx69XXX

Cichy Podglądacz
No to może mi coś tutaj doradzicie. Uwielbiam kobiety, gładką skórę, okrągły tyłek, cycki, ładną buzię, długie włosy, kobiecość. Lubię dominować, ale od czasu do czasu też dać się sponiewierać kobiecie, dać się przelecieć w tyłek. Zaczęło się od palca, później zabawki i normalne posuwanie straponem. Szczególnie dwustronnym, uwielbiam kiedy dziewczyna robi sobie dobrze posuwając mnie. Ogólnie lubię nie tylko samą penetrację, ale też uczucie bioder na pośladkach, rozłożenie nóg przed kobietą, bycie potraktowanym przez dziewczynę tak jak ja to robię gdy ją posuwam. Od jakiegoś czasu lubię też obciągnąć strapona, kiedyś się tego wstydziłem ale teraz robię to już bez zahamowań. Co najlepsze, laski też to uwielbiają, mają mega frajdę z tego, że mogą tak zdominować wielkiego faceta. Nie mam z tym problemu, to po prostu zabawa. Nie wyobrażam sobie tego zrobić z facetem, brzydzą mnie inni mężczyźni. Ale od dłuższego czasu myślę o shemale, podobają mi się i mam ochotę zrobic to wszystko z jakąś, mega mnie to kręci. Ale mam jakąś blokadę przed spróbowaniem, z jednej strony nie widzę w tym nic złego i jakbym się nagle znalazł w łóżku z taką to bym się bawił. Ale mając czas na poszukiwania, umówienie się to jednak mam wątpliwości, zwyczajnie się czegoś boję. Utraty męskości?😅 tego, że jak spróbuję to już zawsze będę chciał laskę z kutasem? Albo że będę żałować i mieć w głowie, że dałem się przelecieć chłopakowi, ładnemu jak kobieta, ale jednak chłopakowi. Podnieca mnie to, podoba mi się, ale coś z tyłu głowy mnie przed tym blokuje. Ogólnie jak o tym fantazjuję to mam wielką ochotę i wiem, że z taką byśmy sobie rżnęli tyłki na zmianę przez kilka godzin i wszystko mnie kręci. Miał ktoś podobny problem? Albo ktoś miał podobnie i zdecydował się?
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
No to może mi coś tutaj doradzicie. Uwielbiam kobiety, gładką skórę, okrągły tyłek, cycki, ładną buzię, długie włosy, kobiecość. Lubię dominować, ale od czasu do czasu też dać się sponiewierać kobiecie, dać się przelecieć w tyłek. Zaczęło się od palca, później zabawki i normalne posuwanie straponem. Szczególnie dwustronnym, uwielbiam kiedy dziewczyna robi sobie dobrze posuwając mnie. Ogólnie lubię nie tylko samą penetrację, ale też uczucie bioder na pośladkach, rozłożenie nóg przed kobietą, bycie potraktowanym przez dziewczynę tak jak ja to robię gdy ją posuwam. Od jakiegoś czasu lubię też obciągnąć strapona, kiedyś się tego wstydziłem ale teraz robię to już bez zahamowań. Co najlepsze, laski też to uwielbiają, mają mega frajdę z tego, że mogą tak zdominować wielkiego faceta. Nie mam z tym problemu, to po prostu zabawa. Nie wyobrażam sobie tego zrobić z facetem, brzydzą mnie inni mężczyźni. Ale od dłuższego czasu myślę o shemale, podobają mi się i mam ochotę zrobic to wszystko z jakąś, mega mnie to kręci. Ale mam jakąś blokadę przed spróbowaniem, z jednej strony nie widzę w tym nic złego i jakbym się nagle znalazł w łóżku z taką to bym się bawił. Ale mając czas na poszukiwania, umówienie się to jednak mam wątpliwości, zwyczajnie się czegoś boję. Utraty męskości?😅 tego, że jak spróbuję to już zawsze będę chciał laskę z kutasem? Albo że będę żałować i mieć w głowie, że dałem się przelecieć chłopakowi, ładnemu jak kobieta, ale jednak chłopakowi. Podnieca mnie to, podoba mi się, ale coś z tyłu głowy mnie przed tym blokuje. Ogólnie jak o tym fantazjuję to mam wielką ochotę i wiem, że z taką byśmy sobie rżnęli tyłki na zmianę przez kilka godzin i wszystko mnie kręci. Miał ktoś podobny problem? Albo ktoś miał podobnie i zdecydował się?
Na pewno byłoby to przekroczenie jakiejś granicy i jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości raczej zostaw to w sferze fantazji. Ja sam lubię czasem wskoczyć w damskie ciuszki i lubię też popatrzeć na jakieś ładne transki czy shemale. Czasem nawet występują w moich fantazjach, ale czy byłbym skłonny wejść w jakąś bliższą relację z taką osobą? Na tę chwilę zdecydowanie nie. Co innego dać się przelecieć kobiecie ze straponem ale jednak kobiecie, a co innego facetowi wyglądającemu jak ładna kobieta, ale jednak facetowi.
 
Mężczyzna

crees10

Cichy Podglądacz
tak się przyjęło, że trans kobiety mówią na siebie She-male albo Lady-boy (wiadomo że są to osoby urodzone jako faceci)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry