• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kręcą was Shemale ?

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Naprawdę? Bez przesady, nie wiem na ile zdjęcie jest naturalne a na ile to efekt foto szopa ale akurat ta twarz mi się podoba.
W tej twarzy jest coś męskiego. Rozróżnianie twarzy damskich (bezpiecznych, pięknych) i męskich (brzydkich, zagrożeniowych) mamy wrodzone. Niemowlęta uśmiechają się do twarzy kobiet, a męskich twarzy się boją.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
W tej twarzy jest coś męskiego. Rozróżnianie twarzy damskich (bezpiecznych, pięknych) i męskich (brzydkich, zagrożeniowych) mamy wrodzone. Niemowlęta uśmiechają się do twarzy kobiet, a męskich twarzy się boją.
A to ciekawe! Wychowałem dwójkę dzieci i nie zaobserwowałem takiej zależności. Powiem nawet, że zdarzało się odwrotnie. Może podaj jakiś link do badań na podstawie których to piszesz, może moje dzieci to jakieś anomalie 🤔
 
Mężczyzna

robhaj

Cichy Podglądacz
Kręcą mnie Kobiety i ich cudowne cipki śliczne piersi to jest coś Pięknego 😍😍 Shemale mnie kręcą mnie nie wiadomo jak ale jest coś interesującego w nich i tak naprawdę nie wiem jak bym zareagował 🤔🤔🤔 Na przykład na taką :


Jak bym zareagował hmm 🤔 myślę że bym ją a ona mnie jak by tak wyglądała 😉
 
Mężczyzna

robhaj

Cichy Podglądacz
FZB34iqWAAE_uYM
Aż chce się dać tej trójce na raz 😉
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
To źle Ci się wydaje. Przynajmniej te wrzucane przeze mnie to z albumów i sesji zdjęciowych. Często też towarzyszą im filmy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry