• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kręcą was Shemale ?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
2316x3088_17b4f979fa5fe63396be588907c280d7.jpg
 
Mężczyzna

Łowca_przygod

Cichy Podglądacz
No laski są naprawdę obdarzone, stajesz przed taką i okazuje się, że to ona będzie rżnąć Ciebie bo ty nie masz do niej startu
Prawdziwy facet zawsze zadowoli panienkę w łóżku. W tym wypadku trzeba się wypiąć i zacisnąć zęby, a najlepiej się rozluźnić 😅😉 sam mam dużego i kobiety nie miały ze mną problemu, żeby zmieścić mnie analnie, oczywiście przy odpowiednim nakręceniu, więc i ja powinienem przyjąć dużego kutasa od ładnej shemale bez problemu.
Mnie osobiście wizja bycia zerżniętym przez fajną laskę kręci najbardziej, a wielkość jej sprzętu bez znaczenia. Chociaż wizja, że drobna ładna laska ma kutasa większego ode mnie nakręca... i w trakcie zabawy warunek, że pozwoli mi się zerżnąć dopiero, jak wytrzymam rżnięcie mojego tyłka... fajne
 
Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
Kwestia gustu. Obojętnie co ma pod sukienką, czy w spodniach, to wolę raczej naturalnie ładne, a nie takie za bardzo wypacykowane. Ale rozumiem że z jakiegoś powodu mieści się w dzisiejszych standardach "piękna"
 
Mężczyzna

psychedelic

Nowicjusz
Czasem się zastanawiam, jak wyglądałyby sławne kobiety, gdyby miały penisa. Taka Jennifer Aniston, Agnieszka Włodarczyk, Marta Wierzbicka, Agnieszka Dygant ( Nie wiem czemu, ale wbrew wszystkiemu, podoba mi się odkąd pamiętam)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry