• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kolor bielizny

Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Jaki kolor bielizny ? kształt,rodzaj,typ :)bielizna męska,żeńska ?ciekawy jestem waszych odpowiedzi :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Moja P. jest blondynką więc do czarnej jej daleko :)

I drugie pytanko: czy pończoszki traktujemy jako element garderoby? Moja P. postawiałby znak =:mad:
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Dla mnie kolor bielizny zależy też od wierzchniecho stroju. W przypadku eleganckich kreacji będzie to kolor bardziej stonowany i jednolity: biel, czerń, beż. Dla luźniejszego ubioru kolory np. letnie sukienki, szorty, t-shirty itp kolory typu róż, czerwień, pomarańcz 😀
 
Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Moja P. jest blondynką więc do czarnej jej daleko :)

I drugie pytanko: czy pończoszki traktujemy jako element garderoby? Moja P. postawiałby znak =:mad:
Wszystko pończochy szpilki i bielizna to pakiet :)ja uważam że kombinacji jest setki ale topowe są takie które są dobrze dobrane :)ale jak to ocenić :)
 
Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Dla mnie kolor bielizny zależy też od wierzchniecho stroju. W przypadku eleganckich kreacji będzie to kolor bardziej stonowany i jednolity: biel, czerń, beż. Dla luźniejszego ubioru kolory np. letnie sukienki, szorty, t-shirty itp kolory typu róż, czerwień, pomarańcz 😀
Trzeba się skupić do mniejszej garderoby bo za dużo kombinacji.Ja proponuje szpilki,pończochy ale z pasem z klamerkami,majtki do wyboru jest oczywiście sporo i stanik i tyle nie dodajemy bluzek ani mini
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Dla mnie kolor bielizny zależy też od wierzchniecho stroju. W przypadku eleganckich kreacji będzie to kolor bardziej stonowany i jednolity: biel, czerń, beż. Dla luźniejszego ubioru kolory np. letnie sukienki, szorty, t-shirty itp kolory typu róż, czerwień, pomarańcz 😀
Racja,bielizna powinna odpowiednio komponować się z tzw.resztą.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Trzeba się skupić do mniejszej garderoby bo za dużo kombinacji.Ja proponuje szpilki,pończochy ale z pasem z klamerkami,majtki do wyboru jest oczywiście sporo i stanik i tyle nie dodajemy bluzek ani mini
Szpilki,pończochy -ok, wystarczy że poprosi abym je z Niej zdjął i jestem cały :)
Pas do pończoch-nie wymagam
Majtki -koniecznie stringi,mogą być koronkowe,ale mogą być też takie gdzie pasek ginie między pośladkami
Stanik -musi być,uwielbiam ten moment rozpinania go...
 
  • Like
Reactions: BNS
Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Szpilki,pończochy -ok, wystarczy że poprosi abym je z Niej zdjął i jestem cały :)
Pas do pończoch-nie wymagam
Majtki -koniecznie stringi,mogą być koronkowe,ale mogą być też takie gdzie pasek ginie między pośladkami
Stanik -musi być,uwielbiam ten moment rozpinania go...
Nie ja to uważam że tylko figi tradycyjne
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry