• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kogo kreca babki po 50-ce

Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Mnie interesują kobietki w tym wieku. Akceptuję ich wygląd i śmieję się z tego jak panie uznają oznaki wieku za swoje wady, dla mnie jest w tym sex. Jako dumny forumowy zbok rozpatrzyłbym z zaciekawieniem propozycję od prawdziwej kobiety z krwi i cellulitisu. Normy społeczne do wora i o ścianę.
Mi się od gówniarza podobały starsze panie ;) Fantazjowało się o tej czy innej nauczycielce. Podpisuję się pod umiłowaniem naturalności 😀 Mam wrażenie, że dawniej (a może dalej tak jest) funkcjonował taki pogląd, że kobiety szybciej tracą swoje zewnętrzne walory niż faceci. Dla mnie bzdurny i krzywdzący. Jasne, że młode ciało ma niezaprzeczalne atuty, ale to nie znaczy jeszcze, że dojrzałe nie posiada swoich. Dla mnie zawsze w seksie między osobami z dużą różnicą wieku było coś mega pociągającego - nie ważne czy starszy jest facet, czy kobieta.
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Tak, podniecają mnie takie krągłe panie po 50, mają często już te swoje ogromne cycuszki i nierzadko dżungle w majtkach (tak samo jak ja). Czy to nie doskonałe połączenie? I w ogóle wydaje mi się, że są cieplejsze, bardziej czułe.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Mam 26 lat trochę w życiu widziałem, mniej próbowałem i naprawdę są kobiety co mają bardzo i to bardzo zadbane ciało. Taka Monica Belluci czy Catherina ZetaJones(zona Michaela Douglasa) obie +50, a sami zobaczcie. ^^ Poza tym ZetaJones jaką ma córkę pięnką... Tak kobieta może być i nawet pociągająca z wiekiem 60+.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry