• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobiety bez biustonosza w upalne dni - ukryty cel

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Tak to działa w damskim świecie i albo się do tego dostosuje albo ciągle narzeka i rozpowiada jakie te kobiety to okropne są...
Nie, takich kobiet się po prostu unika. Jest wiele innych, które znają swoją wartość i reprezentują sobą coś więcej niż tylko ciało. No chyba, że ktoś chce tylko poruchać. Jednak mnie osobiście, pomimo ponadprzeciętnego libido, nigdy nie interesował wyłącznie seks. Jednak to już w dużej mierze kwestia wychowania, które poniekąd wymusiłem na rodzicach poprzez wiele pytań i "zboczonych" zachowań w dzieciństwie.
 
Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Widzę że niektórzy mocno przejęli się tak prozaicznym tematem, cóż, to tylko pokazuje jak bardzo ludzie mają problem z komunikacją ;)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Jestem - spokojnie! 🤣

Absolutnie nie było wojny, tzn z Wami. To prawda, temat się rozjechał wtedy i poleciał na łeb na szyję (szczerze mówiąc miałam cichą nadzieję, że ludzie zapomną, ale ..🙈).

Wracając do tematu: myślałam o tym wtedy i później również. I nie ma uniwersalnej odpowiedzi, która pasowałaby do wszystkich kobiet.
Jedne chcą przejść niezauważone, inne lubią komplementy wprost i patrzenie na ich atuty.
Myślę, że jest jednak linia, gdzie kończy się zwykłe patrzenie, a zaczyna wzrok, który sprawia, że czują się niekomfortowo. Ale chyba u każdej kobiety, ta linia jest gdzieś indziej…

Myślę też, że patrzenie kobiet na Was, mężczyzn, rządzi się innymi prawami. Wydaje mi się, że bardziej tego pożądacie niż my, dlatego trudniej Was skrępować takim patrzeniem.

Tylko nadal zostaje pytanie: co jest patrzeniem, a co już wgapianiem się?
Ja naprawdę czułem się skrępowany. Nie wiedziałem co ma robić. Moje ciało mnie wystawiło ale nie robiłem tego specjalnie. Lubię się pokazywać ale na moich warunkach. Cóż, będę musiał wrócić do obcisłe bielizny ale oezez dżinsy i tak widać. Co mam wtedy robić?
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Ja naprawdę czułem się skrępowany. Nie wiedziałem co ma robić. Moje ciało mnie wystawiło ale nie robiłem tego specjalnie. Lubię się pokazywać ale na moich warunkach. Cóż, będę musiał wrócić do obcisłe bielizny ale oezez dżinsy i tak widać. Co mam wtedy robić?
Wyjdzie esej, ale mam na to sposób. Napiszę priv.
I nie wracaj do bielizny, nie daj się złamać😄👍🏻
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry