• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobieta + dwóch facetów

Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Ale normalnosc w sypialni lub kazdym innym miejscu gdzie sie czlowiek seksuje dla kazdego jest inna. Jesli te trzy lub wiecej osob to akceptuje i chce tego to co wntym zlego? Nawet w szmaceniu sie wzajmenie jesli podnieca? Wszystko dla ludzi jesli sie to akceptuje
Niech się napierdalają pałami , nie interesuje mnie to
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Dobre to jest jak to się nazywa upodobaniem, koniec tematu
Zdecyduj sie jak to jest u Ciebie z owym upodobaniem, raz w niewybredny sposób negujesz, a innym razem, przyciśnięty do muru, nawet jesteś "za"

Tzn normalnie myśleć w związku i normalnie się zachowywać, nie dać jebać i szmacić swojej kobiety, proste , miliony ludzi tak sądzi a nie garstka tutejszych
Ok. a co należy Twoim zdaniem uczynić, kiedy "swoja" kobieta chce sie pieprzyc, bo mąż okazał sie w seksie dupa do sześcianu?
Kupic jej wibrator bez baterii?
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Zdecyduj sie jak to jest u Ciebie z owym upodobaniem, raz w niewybredny sposób negujesz, a innym razem, przyciśnięty do muru, nawet jesteś "za"


Ok. a co należy Twoim zdaniem uczynić, kiedy "swoja" kobieta chce sie pieprzyc, bo mąż okazał sie w seksie dupa do sześcianu?
Kupic jej wibrator bez baterii?
Rozstać się,
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Zdecyduj sie jak to jest u Ciebie z owym upodobaniem, raz w niewybredny sposób negujesz, a innym razem, przyciśnięty do muru, nawet jesteś "za"


Ok. a co należy Twoim zdaniem uczynić, kiedy "swoja" kobieta chce sie pieprzyc, bo mąż okazał sie w seksie dupa do sześcianu?
Kupic jej wibrator bez baterii?
Jest wiele sposobów żeby kobietę zadowolić, nie musi się szmacić
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Ostatnio zaproponowałam mojemu seks w trójkę. Nie zgodził się i szczerze mówiąc czułam się jak dziecko bez zabawki hahha.
To zależy czy proponowałaś mmk czy mkk. Ja z drugą kobietą bym się zgodził bez oporów, za to z drugim facetem miałbym obawy, że on żonie bardziej dogodzi i później będą się spotykać za moimi plecami...
 
Kobieta

nati

Nowicjusz
W takim razie nie rozumiem oporu 🤷‍♂️ ja gdybym usłyszał taką propozycję od żony to bym na rękach nosił 😁
Twierdzi że nie potrafiłby uprawiać seksu z inną kobietą i również mieć świadomość że mnie "robił" inny facet. Fajnie bo lojalność i te sprawy ale jednak ja lubię eksperymentować i trójkąt to jedna z moich fantazji które mega chciałabym zrealizować
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Twierdzi że nie potrafiłby uprawiać seksu z inną kobietą i również mieć świadomość że mnie "robił" inny facet. Fajnie bo lojalność i te sprawy ale jednak ja lubię eksperymentować i trójkąt to jedna z moich fantazji które mega chciałabym zrealizować
My doszliśmy do wniosku, że żeby było sprawiedliwie musimy znaleźć sobie parę, wtedy każde jest "zajęte" a w razie czego można poeksperymentować z trójkątami wszelakiego rodzaju
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry