• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobieta + dwóch facetów

Cornelia123

Cichy Podglądacz
Jak w temacie. Czasami podczas seksu lubiłam fantazjować, że robię loda drugiemu, a teraz na dniach ta fantazja się urzeczywistni. Jedziemy na urlop i przyjeżdża do nas znajomy mojego faceta, którego ja nigdy nie widziałam. Będziemy uprawiać sex w trójkę. Strasznie mnie to podnieca, ale to będzie pierwszy nasz seks we trójkę i trochę nie wiem czego się spodziewać. Jakieś może rady macie? Boje się też, że jak mi się spodoba to później nie będzie mnie już podniecał zwykły sex we dwoje :-(
 

DeliverySex

Cichy Podglądacz
Nie ma czego sie obawiać. Podstawa jest taka byście oby dwoje robili to z pełną świadomością i przyjemnością pod dwóch stronach. To jest Wasz związek i to Wy wiecie na ile możecie sobie pozwolić. Jeśli sa choć najmniejsze wątpliwości, przedyskutujcie to porządnie. Musicie być pewni w 100 %, że tego chcecie dla siebie i dla partnera. Jeśli spelniacie ten warunek, to czeka Was cudna przygoda otwierając przed sobą kolejne wrota rozkoszy seksualnej. Trzymam za Was kciuki.
 

AnimalSinNombre

Cichy Podglądacz
Mój ostatni związek był otwarty. Dziewczyna bi z libido którego sam nie ogarnąłem. Mogła, chciała i bawiła się non stop.
3 dniowy weekendowy maraton i potem 3 dni nie mogłem się wyprostować. Naciągnięte/naderwane mięśnie brzucha.
Jej poprzedni adorator drugiego dnia dostał zawału i wzywali ambulans.

Najpierw zaprosiłem dobrego kolegę, 3 dniowy maraton w trójkę.
Kolega robił za mój support. Respektował każde polecenie.
Bawił się z nią kiedy odpoczywałem albo dołączał do nas.

Nie spotkałem związku wolnego od zdrad, nigdy.
Po co budować coś co się potem rozleci, czekać kto pierwszy nie wytrzyma?
Dużo lepiej się czuję, kiedy mam to pod kontrolą.

Może to dziwnie zabrzmi, ale podnieca mnie myśl, że zaspokajam wszystkie potrzeby partnerki.

Zasada jest jedna, kwestia bezpieczeństwa.
Zawsze się informowaliśmy o kontakcie z innymi.
Parter mógł być obecny lub nie, decyzja po jego stronie.
 

Cornelia123

Cichy Podglądacz
Wygląda na to, że on się chce wycofać z tego. Nie wiem, myślałam że może mnie sprawdza czy coś, ale znam go i wiem że to nie to. Może się jeszcze waha chociaż to dziwne u niego bo zawsze wie czego chce i jest w tym zdecydowany, a teraz to. Może go podnieca trzymanie mnie w niepewności. Jeśli tak to k*rewsko skutecznie
 

AnimalSinNombre

Cichy Podglądacz
Powodzenia. Mam nadzieję, że się zgracie.

To Wam pokaże czy patrzycie na siebie jak na swoją własność czy po partnersku chcecie sobie uprzyjemniać życie.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Wygląda na to, że on się chce wycofać z tego. Nie wiem, myślałam że może mnie sprawdza czy coś, ale znam go i wiem że to nie to. Może się jeszcze waha chociaż to dziwne u niego bo zawsze wie czego chce i jest w tym zdecydowany, a teraz to. Może go podnieca trzymanie mnie w niepewności. Jeśli tak to k*rewsko skutecznie

Nie tylko u Ciebie partner się waha... Mój zrezygnował bez podania przyczyny chociaż już podjęliśmy decyzję :eek: dodam że miał to być układ ja plus druga kobieta... No cóż stchórzył i już. Moim zdaniem muszą obie strony chcieć jeśli ma wątpliwości to nie namawiaj i odejść od tematu jeśli będzie chciał sam do niego wróci;)
 

AnimalSinNombre

Cichy Podglądacz
Ja sie obawialem nieprzewidywalnej reakcji kolegi, walki o dominacje.
Wybor padl na uleglego kolege bi, mega empatycznego i doswiadczonego.
Pierwsza nieudana proba moze tylko zniechecic. Znam dziewczyny ktore tak sie zrazily do anala.

Moja partnerka z kolei byla mega agresywna nawet przy rozmowie o nadchodzacym trojkacie z dziewczyna ktora sama miala zaprosic, oczywiscie bi.
Prawie jej sie udalo mnie zniechecic, balem sie o druga dziewczyne. Moja eks byla nieobliczalna i tracila nad soba kontrole.
W trakcie okazala sie zajebista, mega aktywna z druga dziewczyna, podniecenie wyparlo zle emocje.

Zawsze sa obawy jesli masz wyobraznie. Na spotkaniu emocje sa takie ze zapominasz o lekach, trzeba tyllko do niego doprowadzic.
 

danyde

Seks Praktykant
Jestem za takim układem! sam nie wiem czy dałbym rade 2 kobietą, ;) ale jednej we dwójkę, bajka:D jak nie dam rady to zamiana :D
 

AnimalSinNombre

Cichy Podglądacz
Gorzej ze znalezieniem kolejnej partnerki ktora ma te same preferencje. Po rozstaniu od ponad roku spotykam same mono psy ogrodnika. Zwiazek zamkniety mnie juz nie kreci.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
W trójkę jest dużo ciekawiej, ale ważna jest zgoda i świadomy udział wszystkich trzech partnerów. W każdym razie w trójkę najbardziej podniecona jest ta strona, która nie dominuje, więc ciężko jest dotrzymać kroku dwóm rozgrzanym kobietą, ale tak czy siak... Podniecenie i poziom adrenaliny jest ogromny :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry