• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Klub onanistów..;)

Mężczyzna

cumonyou25

Cichy Podglądacz
Może ktoś wymyśli jakieś onanistyczne wyzwanie?
Siemka !
Wymyśliłem nie dawno taka " konkurencję " jako że lubię długie całodniowe masturbacje ,postanowiłem wymyślić mała zabawę 😉
Wygląda to tak , na telefonie w opcji budzika ustawiam alarmy ,pierwszy po 10 minutach , po czym 5 minut że stoperem masturbuje się , przerwa 15 minut i walenie konia 6 minut , po czym przerwa 20 minut i znowu zabawa już 7 minut. Każdy oczywiście dowolnie wydłuża czas przerwy i czas na masturbacje 😁 mój rekord 2 godzin 45 minut 😁✊💦💦💦
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Siemka !
Wymyśliłem nie dawno taka " konkurencję " jako że lubię długie całodniowe masturbacje ,postanowiłem wymyślić mała zabawę 😉
Wygląda to tak , na telefonie w opcji budzika ustawiam alarmy ,pierwszy po 10 minutach , po czym 5 minut że stoperem masturbuje się , przerwa 15 minut i walenie konia 6 minut , po czym przerwa 20 minut i znowu zabawa już 7 minut. Każdy oczywiście dowolnie wydłuża czas przerwy i czas na masturbacje 😁 mój rekord 2 godzin 45 minut 😁✊💦💦💦
Bez urazy ale troche to słabe. Sam nie raz waliłem całą noc 6 czasem 8 godzin z przerwami góra 5 min.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry