• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Klęknij na kolanko - lodzik na kolanach

Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Wiadomo facet facetowi loda nie zrobi,od tego jesteśmy my dziewczyny
jak to nie zrobi? jak facet jest bi to no problem, ba nawet heterycy dopuszczają możliwość zrobienia loda innemu facetowi (patrząc po forum)
I nie, nie jesteśmy od robienia loda facetowi. Ani to obowiązek ani żaden mus. Jesteśmy od tego żeby również czerpać przyjemność z tego co się dzieje.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
seks to nie rola a (podobno) przyjemność.
Jedno nie wyklucza drugiego.
Wiele par bawi się w odgrywanie ról w seksie.
Również zabawy w dominację i uległość się w to wpisują.
nawet heterycy dopuszczają możliwość zrobienia loda innemu facetowi (patrząc po forum)
Nie.
Jeśli jakiś facet chciałby zrobić loda drugiemu, to nie jest hetero, tylko albo bi, albo homo. I żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Może część typów wstydzi się przyznać do nieheteroseksualnej orientacji, a mimo to przyznaje się do fantazji o homoseksualnej treści. Ludzie są dziwni i mają pokręconą psychikę.
Ja nie dopuszczam możliwości ani zrobienia loda innemu facetowi, ani możliwości, żeby facet robił loda mnie. Dlatego że jestem hetero. Wszelkie erotyczne czynności mógłbym wykonywać tylko z kobietą.
Zresztą nie tylko erotyczne - np. nie dałbym się wymasować facetowi, choćby to miałby być tylko masaż leczniczy czy sportowy, o relaksacyjnym nie wspominając. Tylko kobiecie bym pozwolił. Dłoń to u mnie jedyna część ciała, jaką ma prawo bez rękawiczki dotknąć facet - choć nawet i tego nie lubię. I ogólnie wolałbym już praktykować japoński/koreański ukłon od podania ręki.
Poza tym będąc u lekarza zdecydowanie wolę być u kobiety niż u faceta. Jak dla mnie, wszyscy lekarze mogliby być kobietami - nie przeszkadzałoby mi, gdyby tak było. Byłoby bardzo miło.
I nie, nie jesteśmy od robienia loda facetowi. Ani to obowiązek ani żaden mus. Jesteśmy od tego żeby również czerpać przyjemność z tego co się dzieje.
Oczywiście.
Z seksu i erotyki mają czerpać przyjemność obie strony. I obie strony mają chcieć. Dlatego dobrze jest, gdy obie strony są otwarte na różnego rodzaju pieszczoty i zabawy. I gdy chcą eksperymentować i próbować nowych rzeczy.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Jedno nie wyklucza drugiego.
Wiele par bawi się w odgrywanie ról w seksie.
wiesz dobrze, że nie chodziło mi o odgrywanie ról jako zabawa
Nie dyskutuję na temat kto uważa się za heteryka a kto za bi. Odniosłam się tylko do samego faktu nie zagłębiając się i nie boksując się kto jest heterykiem a kto nie. W sumie gówno mnie obchodzi klasyfikacja kto kim jest.
Z seksu i erotyki mają czerpać przyjemność obie strony. I obie strony mają chcieć. Dlatego dobrze jest, gdy obie strony są otwarte na różnego rodzaju pieszczoty i zabawy. I gdy chcą eksperymentować i próbować nowych rzeczy.
ale serio serio? cholera nie wiedziałam tego ;)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
nie chodziło mi o odgrywanie ról jako zabawa
Chciałem tylko podkreślić, że dobrze jest, gdy seks jest traktowany przez obie zaangażowane strony jako zabawa, a nie jako obowiązek.
Nie dyskutuję na temat kto uważa się za heteryka a kto za bi.
Odniosłem się tylko do merytorycznej poprawności takiego stwierdzenia. To wszystko.
Nie ma sensu się napinać.
Na tym forum dyskutujemy dla pewnej wspólnej przyjemności, a nie za karę. ;)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Chciałem tylko podkreślić, że dobrze jest, gdy seks jest traktowany przez obie zaangażowane strony jako zabawa, a nie jako obowiązek.
ale ja się z tym absolutnie zgadzam i dokładnie to miałam na myśli, choć jak widać Aga stwierdziła, ze ją źle zrozumiałam.
Nie ma sensu się napinać.
Ja napinam? no litości :) :) :)
Na tym forum dyskutujemy dla pewnej wspólnej przyjemności, a nie za karę. ;)
i znów się absolutnie zgadzam
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
jak widać Aga stwierdziła, ze ją źle zrozumiałam
No nie wiem - ja odebrałem jej tekst jako napisany z przekąsem. Ten tekst, że "facet facetowi loda nie zrobi,od tego jesteśmy my dziewczyny" - to stwierdzenie o "byciu od czegoś" przez kobiety.
Ja napinam? no litości
No, tekst "nie zagłębiając się i nie boksując się kto jest heterykiem a kto nie. W sumie gówno mnie obchodzi klasyfikacja kto kim jest" odebrałem jako przejaw Twojego wkurzenia się.
Myliłem się?
Uznałem, że wulgaryzmów używa się tylko gdy jest się mocno wkurzonym/wkurzoną.
 
Mężczyzna

Semenator

Cichy Podglądacz
Kiedy daję się pieścić mojej dziewczynie to robi to ona głównie siedząc obok, a czasami klęcząc przede mną.

Jednakże na ten moment wolę zdecydowanie robić to sobie sam, bo mam wtedy najlepsze orgazmy! 🥰🥰🥰

Fellatio najcudowniejszą rzeczą pod słońcem, a jedynie lepszą jest już tylko słodki smak spermy! 😋😋😋
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Może jestem leniwy ale najbardziej lubię mieć robionego loda, kiedy leżę a dziewczyna jest centralnie przede mną, wypięta na pieska w drugą stronę (niby też jest na kolankach ale na łóżku). Jestem wtedy dużo bardziej zrelaksowany, niż jak stoję.
Ale chyba jest to ewenement, z relacji mojej kobiety wynika, że jej wcześniejsi najbardziej lubili, kiedy klęczała przed nimi. Na pewno jest to szowinistyczne ale skoro podniecało ją to, to nie widzę w tym nic złego. Ja jeśli wolę bardziej szowinistyczną pozycję, to preferuję sam klęknąć nad leżącą partnerka :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
MrX Deviant Lodzik z kolczykiem w jezyku Ogłoszenia 0
R Lodzik po imprezie Seks 0
G Lodzik na pierwszej randce Seks 0
M Numerek / lodzik Ogłoszenia 2
N Lodzik od dwóch kobiet Seks 15

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry