• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Klapsy w różne części ciała.

Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
Czy klapsy u was w łóżku są dawane tylko w tyłek czy gdzieś jeszcze?. Ostatnio z kolegą po paru drinkach poszaleliśmy i zaczął mi dawać klapsy w piersi i trochę mnie to podnieciło, aż sama się siebie wstydzę... Wam też po alko hamulce puszczają i robicie, albo pozwalacie sobie robić rzeczy, które na trzeźwo by nie miały miejsca?.
U mnie żona wręcz uwielbia jak bije ją z otwartej dłoni po cyckach.Wchodzi na mnie na jeźdźca i w trakcie penetracji prosi żebym ją lał po cyckach i to z całych sił aż się robią na koniec czerwone.Im mocniej uderzan tym bardzie jest podniecona.Nie ukrywam że mnie też to mega kręci i podnieca.I nie odbywały się to po alkoholu tylko na trzeźwo.
 
Mężczyzna

grigorek

Cichy Podglądacz
U mnie żona uwielbia jak ją bije po cyckach.Wchodzi na mnie na jeźdźca i podczas penetracji prosi żebym ją lał z otwartej dłoni po piersiach.I nie są to bynajmniej lekkie klapsy tylko bicie z całych sił aż na koniec robią się całe czerwone.Co jakiś czas prosi że chce jeszcze mocniej więc uderzam w nie z całych sił.Im mocnej tym ją to bardziej podnieca.Mnie również to mega kręci i od dłuższego czasu nie wyobrażamy sobie porządnego sexu bez mega mocnego bicia pit cyckach 😁.I robimy to na trzeźwo a nie po alko
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Jak dla mnie to klapsy w stronę kobiety muszą być wpierw ustalone z nią. Po prostu muszę wiedzieć i mieć pewność czy ona lubi, lub chcę spróbować. A jeśli tak to w jakie miejsca ciała.
Sam z siebie nie uderzył bym kobiety.
Jednak jeśli ona lubi to nie tylko w tyłek, piersi, cipkę ale i w twarz.
Sam też lubię dostać klapsa od kobiety w tyłek bądź twarz, oby tylko śladu nie było by żona nie zauważyła później 🤣😁
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Czy klapsy u was w łóżku są dawane tylko w tyłek czy gdzieś jeszcze?. Ostatnio z kolegą po paru drinkach poszaleliśmy i zaczął mi dawać klapsy w piersi i trochę mnie to podnieciło, aż sama się siebie wstydzę... Wam też po alko hamulce puszczają i robicie, albo pozwalacie sobie robić rzeczy, które na trzeźwo by nie miały miejsca?.
Klapsy w pupę i piersi to podstawa u nas, zdarza się też że w twarz albo po cipce ale nieczęsto. Z drugiej strony mój lubi jak go klepie po jajkach albo je zduszam mocno
 
Mężczyzna

Antico

Nowicjusz
Ja w trakcie robienia loda, kiedy jestem bardzo twardy, delikatne uderzenie w twardego penisa. Też bywa mocno stymulujące😉
 
Mężczyzna

MarcinJakKwiat

Cichy Podglądacz
U mnie żona wręcz uwielbia jak bije ją z otwartej dłoni po cyckach.Wchodzi na mnie na jeźdźca i w trakcie penetracji prosi żebym ją lał po cyckach i to z całych sił aż się robią na koniec czerwone.Im mocniej uderzan tym bardzie jest podniecona.Nie ukrywam że mnie też to mega kręci i podnieca.I nie odbywały się to po alkoholu tylko na trzeźwo.
Mega, zazdroszczę
 
Mężczyzna

MarcinJakKwiat

Cichy Podglądacz
U mnie żona uwielbia jak ją bije po cyckach.Wchodzi na mnie na jeźdźca i podczas penetracji prosi żebym ją lał z otwartej dłoni po piersiach.I nie są to bynajmniej lekkie klapsy tylko bicie z całych sił aż na koniec robią się całe czerwone.Co jakiś czas prosi że chce jeszcze mocniej więc uderzam w nie z całych sił.Im mocnej tym ją to bardziej podnieca.Mnie również to mega kręci i od dłuższego czasu nie wyobrażamy sobie porządnego sexu bez mega mocnego bicia pit cyckach 😁.I robimy to na trzeźwo a nie po alko
Super
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry