• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy występuje śluz u kobiety?

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Ja piernicze, ale wy jesteście nienormalne (nie wszystkie). Idziecie z jakimś gościem do łóżka, ale nie potraficie z nim porozmawiać na temat seksu, nie potraficie powiedzieć czego chcecie a czego nie, nie potraficie rozmawiać z nim o następstępstwach tego seksu (chociaż to z wyżej wymienionych rzeczy chyba najłatwiej wam idzie). A potem się rozpisują na forach jacy to ich faceci są niedobrzy bo nie potrafią im (swoim kobietom) czytać w myślach i nie zachowują się wobec tego wedle ich oczekiwań.

PS. Wiem, że to trochę odbiega od tematu, ale jak czytam, że jakaś dziewczyna nie "rozmawia z facetem na te tematy" to mi się w kieszeni nóż otwiera, a w głowie rodzi się myśl: To skąd ty Qr*a u niego w łóżku?

PS2. Powyższy wybuch nie jest spowodowany perioratywnym nastawieniem do kobiet ani problemami w związku, a jest jedynie niestandardową próbą zmuszenia kobiet do zastanowienia się nad poruszoną kwestią. Poza tym ten akt był sponsorowany przez literki O,J,A,S,N,A,C,H,O,L,E,R,A
 

mara

Seks Praktykant
I jak tutaj się nie denerwować, palusinka88 czytać nie umiesz, 19-cie lat masz i po 3 razy wypytujesz to samo? Ogarnij się.. bo naużywasz cierpliwość forumowiczów, którzy są tutaj bardzo długo i nie jedej osobie udzieli swojej rady. Kur** no tępe to niektóre baby są, przepraszam za słownictwo ale zdenerwowałem się :lol:
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Z tego co pamiętam miała iść w przyszłą środę do lekarza czyli według dzisiejszej rachuby to w poprzednią. I co? Jest w ciąży?
 

Szarka

Erotoman
Mam podobne zdanie jak aprilmoon i paputek, ale to tylko dlatego, że kobieta po poronieniu wpada w depresję, nie jest w stanie normalnie funkcjonować , a tym bardzej zaglądać na forum.... zamyka się przed całym światem i nie jest w stanie normalnie funkcjonować - przeżywa własną żałobę i trwa to dosyć długo....
 

Electra

Cichy Podglądacz
aprilmoon, trochę przesadzasz...

(zakładając że autorką jest nastolatka)
Być może już dawno przekroczyłeś wiek nastoletni i nie pamiętasz strachu i paniki gdy tylko partnerce spóźni się okres lub ma ochotę na ogórki z bitą śmietaną...
Być może nie miałeś ku temu okazji...

(zakładając, że pełnoletnia)
Cóż...jeśli ktoś nie chce mieć dziecka to łapie się wszystkich możliwych sposobów żeby ktoś w trudnych chwilach mógł go wesprzeć, a nie siać krytykę!

Uczciwa przyjaciółka martwi się o kumpelę i próbuje zebrać info na określony temat i upewnić się co do jej problemów, a na forum (gdzie teoriajest taka, aby dzielić się problemami i doświadczeniami) zostaje skrytykowana... luudzie...dajcie spokój...
doradźcie coś, a nie wmawiajcie jej że się nie zna na testach ciążowych, lub nie rozmawia z facetem o seksie...no darujcie sobie...
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Electra, przeczytaj może cały temat od początku? A może to za dużo tekstu? Na samym początku napisaliśmy żeby zrobiła sobie test albo poszła do lekarza a nie odciągała to w nieskończoność bo to nic nie da. Dopiero później kiedy dowiedziałem się, że chodzi ze swoim facetem do łóżka ale nie rozmawia z nim o seksie ani następstwach których się obawia to mnie krew zalała (i chyba nie tylko mnie), że żyję w takim beznadziejnym społeczeństwie. My jesteśmy bardzo pomocni, bardzo mili i uprzejmi (nawet Manveru) i odpowiadamy na zadawane pytania. Ale Qr** Mać! Ile razy można powtarzać to samo?!!!!! Ile razy trzeba mówić, że najpierw się myśli a potem robi? Ile razy trzeba wbijać do tych pustych głów, że seks to nie zabawa? Jeśli jesteś za głupi żeby to pojąć to nie zabieraj się za współżycie! Bo wszystko jest dla ludzi, ale do wszystkiego trzeba dojżeć.
 

Electra

Cichy Podglądacz
Electra, przeczytaj może cały temat od początku? A może to za dużo tekstu?
Zapewniam Cię,że nie za dużo! Co wiecej, może Cię to zdziwi, ale potrafię czytać!

Zgoda, nie rozmawiała ze swoim facetem o seksie, ale na Boga! Czy każda musi?
Otóż nie... Może cieszcie się,że wasze partnerki są tak bezpośrednie (sama lubię rozmawiać o tych sprawach), ale nie kryrykujcie innych, które nie potrafią i liczą na domyślność faceta (czego się niestety nie doczekają...)

A już wogóle powiedzieć facetowi,że boję się, że jestem w ciąży.... hm...
aprilmoon, normalnie wciel się w kobietę idź i powiedz partnerowi, który przypuszczalnie nie chce zostać tatusiem, że spodziewasz się jego dziecka! Życzę powodzenia!
Są rzeczy,o które ludzie WSTYDZĄ SIĘ pytać..a są takie,o które ludzie BOJĄ się pytać...
Nie każdy jest tak bezpośredni. Ja to akceptuję.. a Ty?
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
A ja mam to gdzieś.

PS. Jak idziesz z frajerem i dzieciakiem do łóżka, a nie z mężczyzną (są faceci 50+ lat będący dzieciuchami i są tacy którzy mają po 17-18 i są już mężczyznami) to musisz się liczyć z tym, cię zostawi jak zajdziesz w ciążę. Zresztą to nawet mógłby być niegłupi patent z takim blefem. Na zasadzie mówisz mu, że podejrzewasz że jesteś w ciąży i obserwujesz jego reakcję.

PS. Gdybym był kobietą (i bym podejżewał ciążę u siebie) to bym mu powiedział bo ostatecznie nie jesteście wiatropylne, a jak by spieprzył to tylko zysk dla mnie bo pozbyłbym się frajera (a to chyba lepiej zrobić wcześniej niż później).
PS2. Byłbym bardzo zawiedziony gdybyś nie umiała czytać. Wystarczy, że młode pokolenie kobiet ogólnie rzecz ujmując głupieje z każdym nowym rocznikiem więc nie fajnie by było gdyby ci nieco starsi również głupieli.
PS3. Nie, nie każda musi rozmawiać ze swoim facetem o seksie i swoich potrzebach. W końcu my i tak mamy zawsze orgazm więc to w waszym interesie jest informowanie nas czego chcecie.
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Jeśli mogę coś powiedzieć... :p

Uważam, że jeśli dwoje ludzi potrafi ze sobą rozmawiać o seksie, to są to osoby dojRZałe :p i tworzą dojrzały związek...

Jeśli wstyd jest o tym mówić, to nie jest wstydem w ogóle to robić?
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Polihymnia! Kocham Cię za prawdy które prawisz!!! Tylko ani słowa mojej dziewczynie. Niech to będzie taka nasza mała tajemnica... :wink:
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
To może powiedz mi na czym ta jej specyfika polega bo aż mnie to zaciekawiło. To raczej nie jest agape ani eros, seksus z pewnością też nie... hmm... czyżby Philia(inaczej Amicitia)?........
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry