• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy po raz pierwszy się całowaliście?

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Miałem 23 lata. Niewiele wcześniej udało mi się przełamać nieśmiałość i hamulce w kontaktach z płcią przeciwną.
Dobrze to pamiętam. Było to w Maroku na wycieczce. Z kobietą, którą poznałem poprzedniego dnia i obok której siedziałem w busie jadącym na lotnisko, przez prawie tysiąc kilometrów. Rozmawialiśmy przez wiele godzin, a po przybyciu do Maroka zgodziła się mieć ze mną wspólny pokój. Widać mi zaufała. Rozmawialiśmy dalej, aż w końcu samo wyszło z sytuacji, że zaczęliśmy się całować.
Ok. godzinę po pierwszym pocałunku w życiu przeżyłem inicjację seksualną.
Jednego dnia po raz pierwszy w życiu leciałem samolotem, opuściłem Europę, całowałem się i uprawiałem seks.
 

taki_on

Nowicjusz
Miałem 23 lata. Niewiele wcześniej udało mi się przełamać nieśmiałość i hamulce w kontaktach z płcią przeciwną.
Dobrze to pamiętam. Było to w Maroku na wycieczce. Z kobietą, którą poznałem poprzedniego dnia i obok której siedziałem w busie jadącym na lotnisko, przez prawie tysiąc kilometrów. Rozmawialiśmy przez wiele godzin, a po przybyciu do Maroka zgodziła się mieć ze mną wspólny pokój. Widać mi zaufała. Rozmawialiśmy dalej, aż w końcu samo wyszło z sytuacji, że zaczęliśmy się całować.
Ok. godzinę po pierwszym pocałunku w życiu przeżyłem inicjację seksualną.
Jednego dnia po raz pierwszy w życiu leciałem samolotem, opuściłem Europę, całowałem się i uprawiałem seks.
kumulacja. Trzeba mieć zdrowie do takich przeżyć
 
Mężczyzna

KapitanB00mba

Cichy Podglądacz
Podobnie jak poprzednicy, 13 lub 14 lat. Te początki zapoznawania się tą jakże przyjemną formą życia są już tak odległe w pamięci że ciężko mi sobie coś więcej przypomnieć, ale na pewno pamiętam że to było gimnazjum i sala plastyczna z dosyć otwartą dziewczyną. Do dzisiaj się znamy i rozmawiamy, lecz każdy z nas poszedł w swoim kierunku, więc nic z tego nie wyszło.
 
Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
Późno patrząc po pozostałych... Około 20 + - rok... Na spacerze taką aleja akacjową lato... Z tego co mówiła to długo się zbierałem... 😔 W końcu nasze usta się połączyły... a później poczułem jej język... smak śliny... ciepłe namiętne usta... rękę w swych włosach... moja na jej policzku, szyi, okolicy ucha... Jeśli mnie pamięć nie myli to mniej więcej tak to wyglądało...
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja z moją pierwszą dziewczyna w wieku około 21-22 lat. Później też z nią był pierwszy seks, ale to wiele miesiecy pettingu później.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Tutaj trochę muszę się wyspowiadać, od dziecka... fascynowały mnie kobiety serio od dziecka... chciałem się pocałować z kobietą, która mnie niosła na rękach bo byłem taki mały chyba z 5 lat miałem i zapytałem czy mnie pocałuje. Pocałowała, ale w policzek, powiedziałem, że chcę takiego prawdziwego całusa... w usta. Dziwnie się zrobiło, ale dała mi takiego delikatnego. xD
Potem z tego co pamiętam to pocałowałem koleżankę w przedszkolu i było gadane przez kolegów, że się całuję i wtedy wpadły mi jakieś kompleksy i nie pocałowałem żadnej dziewczyny do... 17 roku życia. :D A potem to już się nie liczy.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Doskonale pamiętam mimo swoich lat. Kolonie, nocna wyprawa do pokoju dziewczyn, miałem wtedy 14-15 lat. Całowalem pewną dziewczynę tak samo niedoświadczoną jak ja. Fajnie było.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry