• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy i w jakich okolicznościach zaczęliście walenie konia?

Mężczyzna

DarkCookie

Cichy Podglądacz
O kurde. To na pewno była podstawówka klasa 1-3. Pamiętam zawsze była u nas taka gorąca zakonnica do której się... Zakonnice są hot.
 
Mężczyzna

michuś

Cichy Podglądacz
Chwilę przed 13 urodzinami . Podczas kąpieli myślałem o tym jak mojemu psu wysuwa się "szminka" gdy posuwa kocyk .wiedziałem już mniej więcej na czym seks polega ale nie rozumiałem co w tym fajnego .Odciągnąłem wtedy pierwszy raz napletek z naprawdę niewielkim dyskomfortem bo był trochę przyklejony .Po paru sekundach konsternacji zacząłem ruszać skóra i poczułem że to fajne .nie pamiętam czemu ale bawiłem się tak tylko chwilę i przestałem , dopiero po powrocie do pokoju naszło mnie żeby kontynuować to ci zacząłem. Pobawiłem się minutę dwie i poczułem dziwna fale ciepła przez całe ciało a na czubku penisa pojawiła się kropelka .Nie wiem czy wtedy czy na następny dzień dotarło do mnie ci się stało . Byłem strasznie dumny z siebie i pochwaliłem się tym paru kolegom . Przez jakiś czas liczyłem każde zwalenie ale po jakichś 70 już przestałem liczyć 😂.
 
Mężczyzna

Kamilek69

Cichy Podglądacz
Szukajka nie gryzie.
Poza tym bardzo wiarygodny tekst:rolleyes: Fajnie się czyta 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Tak sobie przeszukując forum czasem zdarzało mi się czytać twoje odpowiedzi. Rozumiem poniekąd krytyke, ale fajnie będzie jak popilnujesz swojej dupy księżniczko. Dama z wysokim ego się kurwa znalazła 😂😂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry