• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakiego partnera wolicie mieć w sexie starszego/szą, równolatka, młodszą/ego

And

Nowicjusz
Z wiekiem to się zmienia. Kiedyś w wieku 20 lat miałem kobietę ok 35. Teraz jest odwrotnie. Moja żona jest 15 lat młodsza a zdarza się że jej koleżanki, które zaprasza do naszej sypialni są jeszcze młodsze. Lubi patrzeć jak posuwam małolatę dwudziestokilkuletnią. Przeważnie jednak są to kobiety w jej wieku.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Jakiego partnera wolicie mieć w sexie starszego/szą, równolatka, młodszą/ego
Czyli że podniecającą mnie kobietę mam najpierw wylegitymować i sprawdzić datę urodzenia? Jak nie pasuje do schematu to "wygnać"?
Kryterium wieku w doborze partnera seksualnego to dla mnie coś dziwniejszego niż bzykanie konia lub owcy ....
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Czyli że podniecającą mnie kobietę mam najpierw wylegitymować i sprawdzić datę urodzenia? Jak nie pasuje do schematu to "wygnać"?
Kryterium wieku w doborze partnera seksualnego to dla mnie coś dziwniejszego niż bzykanie konia lub owcy ....
Chyba, że chodzi o dobór partnera np. w agencji towarzyskiej lub celach zabawowych.
 
Mężczyzna

malz4346

Nowicjusz
to zrozumiałe, szanowane. Ale czy gdyby się trafił na przykład 18 latek, lub ktoś 50+ to powiedzielibyście nie ,czy może warto spróbować? Ciekawość
No my już mamy swój wiek i małżonka lepiej się czuje w łóżku z kochankiem w zbliżonym wiekiem. Ja podobnie bym miał mętlik w głowie gdybym miał się kochać z dziewczyna młodszą od córki.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
No fakt, kryterium wieku nie jest tu decydujace, masz rację, aż tak nie przemyslałem. Dzieki za przenikliwość:)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Przyznam dla jasności, że w moim przypadku, gdy zdarzały sie nazwijmy to "zadurzenia", nie zwracałem uwagi na wiek, liczyły sie inne kryteria.
 
Mężczyzna

wielbicielminety

Cichy Podglądacz
Zadając to pytanie, chodziło Mi o to, że już spotkałem się z tym, że dla przykładu 20 latek woli starsze Panie, a starsi wolą młodszych partnerów.
 
Mężczyzna

Muldex

Cichy Podglądacz
Z racji wieku i stażu małżeńskiego powiem ze kobieta jest jak wino im starsza tym lepsza. Młoda nie wie co chce przeważnie chce seksu i tle. Im starsza tym większe wymagania i urozmaicenia. Na początku znajomości słowo dildo było by nie do pomyślenia a dziś szafa jest pełna gadżetów. Kwestia jak dba się o związek i urozmaicenia. Czasami otwieranie pewnych drzwi wymaga czasu i to jest najlepsze że nie ma nudy.
 
Mężczyzna

wielbicielminety

Cichy Podglądacz
Z racji wieku i stażu małżeńskiego powiem ze kobieta jest jak wino im starsza tym lepsza. Młoda nie wie co chce przeważnie chce seksu i tle. Im starsza tym większe wymagania i urozmaicenia. Na początku znajomości słowo dildo było by nie do pomyślenia a dziś szafa jest pełna gadżetów. Kwestia jak dba się o związek i urozmaicenia. Czasami otwieranie pewnych drzwi wymaga czasu i to jest najlepsze że nie ma nudy.
dokładnie tak
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Z racji wieku i stażu małżeńskiego powiem ze kobieta jest jak wino im starsza tym lepsza.
Z racji stażu małżeńskiego możesz wypowiedzieć się o ..... jednej kobiecie? Bo wypowiadasz się jak widzę o jednej.
Ja uważam, że i wino może się czasami popsuć. Ale tak czy owak nie rozpędzałbym się z tym porównywaniem kobiet do wina. Raczej z wiekiem zaczynają wiedzieć czego chcą. A i to nieczęsto. Podobnie zresztą jak faceci. Też wiem dużo więcej i więcej umiem niż gdy miałem 20 lat.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Dodam tylko, że z wiekiem w koncu zaczynaja bardziej myslec o sobie tj. odpada im częśc obowiazków zwiazanych z bezpośrednią "obsługą" dzieci na przykład i mogą zając sie własnymi potrzebami. Zródło : obserwacje własne i relacje obce:)
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Dodam tylko, że z wiekiem w koncu zaczynaja bardziej myslec o sobie tj. odpada im częśc obowiazków zwiazanych z bezpośrednią "obsługą" dzieci na przykład i mogą zając sie własnymi potrzebami. Zródło : obserwacje własne i relacje obce:)
Dodam jedynie, że z reguły młode kobiety myślą tylko o sobie - brak jakichkolwiek obowiązków (czy to z dziećmi czy z rodziną).

Naprawę zależy Wam na tak schematycznym podejściu do życia? Owszem - schematy, reguły, rozkłady (np. jazdy) bardzo ułatwiają życie. Ale w seksie takie szufladki??
 
Mężczyzna

Muldex

Cichy Podglądacz
Z racji stażu małżeńskiego możesz wypowiedzieć się o ..... jednej kobiecie? Bo wypowiadasz się jak widzę o jednej.
Ja uważam, że i wino może się czasami popsuć. Ale tak czy owak nie rozpędzałbym się z tym porównywaniem kobiet do wina. Raczej z wiekiem zaczynają wiedzieć czego chcą. A i to nieczęsto. Podobnie zresztą jak faceci. Też wiem dużo więcej i więcej umiem niż gdy miałem 20 lat.
Masz rację aktualnie tak, ale zawsze wolałem starsze chodź żonę mam młodsza. Kwestia szczęścia i dopasowania. Tu nie trafisz, jak się uda to jest ok jak nie to lipa.
 
Mężczyzna

inkub90

Cichy Podglądacz
Mi się podobają dużo młodsze kobiety ale wszystko zależy od sytuacji czasami lepiej odpuścić żeby nie zrobić sobie problemów ...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry