• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie ubrania u innych nas podniecają

Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
U mnie same dresiary ganiają, no ... chodź nie, jedna, sklepowa... taka 45-tka chudzitka, oh, szału można dostać przy niej, małe jedyneczki wypchane + obcisłe getry + wychodząca z tyłu czarna koronka, zawsze kupowałem fajki hurtem 10-20 paczek a teraz dopiertalam codziennie :)
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Najczęściej te szare z różowym paskiem i czymś tam jeszcze różowym...
Idę źrić cuś bo zdycham i zaraz RolnikSzukaŻony ...
Do jutra...
 
Mężczyzna

KonradKle

Cichy Podglądacz
Kwiecista sukienka, rajstopy, buty na obcasie. Niby nic szczególnego, ale gdy dziewczyna stanela pod swiatlo... Widac bylo duzo, jej zgrabne nogi na ktorych opinaly sie rajstopy, oraz - i tu jest pole do wyobraźni - bieliznę, czy też jej brak.... Widok ten byl bardzo zmysłowym doświadcczeniem...
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Leginsy? Przyznam, że nie odróżniam ich od innych rodzajów spodni. Już prędzej wiem, co to są szarawary niż leginsy. ;) Sam chętnie bym nosił szarawary, tylko że raczej trudno takie dostać, przynajmniej stacjonarnie (a nie przywykłem do kupowania online, a już na pewno nie ciuchów, których ani razu nie zamawiałem, i które kupuję wyłącznie stacjonarnie).
Gorsety IMHO są podniecające, jednak tylko takie współczesne - najlepiej zrobione ze śliskiego, gładkiego i błyszczącego materiału. Ew. mogą być po prostu skórzane, jeśli są czarne. Takie też potrafią pobudzać wyobraźnię, jeśli są na ładnych kobietach.
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
W szczególności pończochy.
Ale raczej nie ubierane specjalnie, tylko wtedy kiedy są elementem doskonale odpicowanej laski np. z jakiejś imprezy. Wtedy gdy już zajrzy się pod kieckę i kolejnym elementem do pozbycia się są pończochy, to jest bardzo podniecające.
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Mój ulubiony strój dla mej lubej to bardzo krótka spódniczka w czerwono-czarna kratkę a'la szkotka, do tego biała przezroczysta bluzeczka, biały stanik i stringi koloru czerwonego. Na głowie dwa kucyki i w efekcie niegrzeczna uczennica <3
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry