• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

jakie teksty na podryw dziwczyn na portal randkowych

Kobieta

Rene93

Erotoman
Rene bo łatwiej pisać niż rozmawiać
no i pisząc najczęściej się zastawiasz co piszesz że tak powiem masz dłuższy czas reakcji

No ba z ust mi to wyjełaś;) a to w realu też można palnąć głupotę przecież ale chociaż coś powiedzieć a nie milczeć hehe, ale dobra ten wątek o podrywie jest przecież więc urywam temat.
 
B

Basia

Guest
No ba z ust mi to wyjełaś;) a to w realu też można palnąć głupotę przecież ale chociaż coś powiedzieć a nie milczeć hehe, ale dobra ten wątek o podrywie jest przecież więc urywam temat.

Rene w sumie to w temacie się trzymasz bo normalna rozmowa (mam na myśli na prawdę normalną rozmowę choćby o pierdołach) to dobry sposób na podryw. Może dlatego że wtedy kobieta nie nastawia się na obronę a "gładko wchodzi" w znajomość ?

czasami też głupota prowadzi do czegoś więcej bo można się pośmiać a to już krok to następnego słowa :)
 

Spokojny

Seks Praktykant
Tu trafione w dziesiatke. Najlepszy podryw to rozmowa. Słuchanie odpowiadanie i zainteresowanie druga osoba
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Wiecie naturalność duża rolę odgrywa też, a to że można się pośmiać bro już wogole bajka i całkowite rozładowanie atmosfery... Potem to już z górki jak śmiejemy się z tego samego
 
B

Basia

Guest
czyli ogólnie wychodzi że to nie sam tekst podrywu ile zainteresowanie drugą osobą i nic na siłę najlepiej własnie na wesoło i luźno a potem jakoś samo wyjdzie
 
A

artkam

Guest
smutne :( jest to co czytam . Ehhhh czy w życiu są ważne tylko pieniądze i auta ??? przepraszam zapomniałam o najważniejszym "cześć " Nie mam nic do ciebie ale jak cos pierdolniesz to ni szyć nie łatać :D

Serio? Wzielas to na serio?

Mozecie te swoje "zyczeniowo marzycielskie" teksty o tym, ze musi byc elokwentny, lekkosc slowa, zabawny, etc wsadzic miedzy bajki i mity. Prawda jst taka, ze wiekszosc wybierze wlasnie zasobny portfel, dobre i drogie auto w garazu oraz wyglad modela. Tak nistety ten swiat jest skonstruowany. To samo w druga strone. Takich osob co rzeczywiscie takie sa jest mniejsza mniejszosc i najczesciej albo juz poznajdowali swoje polowki albo juz od X lat z nimi sa albo juz sa u schylku zycia.
 
B

Basia

Guest
wychodzi na to że jestem u schyłku życia no dzięki art za uświadomienie mnie :p
 
B

Basia

Guest
eee mój pogrzeb już mnie nie interesuje to już będzie kogoś innego problem nie mój

a u Ciebie to pewnie będzie wielka taneczna impreza ??
 
A

artkam

Guest
A w zyciu. Jakis major piertolnie pogadanke. Wyciagnie wszystkie skargi, dobrego slowa nie powie, wrzuca do dola, zasypia i dopiero potem bedzie impreza z radosci, ze w koncu sie mnie pozbyli xD
 
B

Basia

Guest
a że dobrego słowa nie powie to się domyśliłam w końcu gość nie będzie zmyślał ;)

ps. off topic więc już nie komentuje

pps. na taki tekst to Ty na pewno nie wyrwiesz żadnej :p
 

FabianOlo

Cichy Podglądacz
...Czasami fajnie z kimś popisać kto nie patrzy na ciebie jak na przedmiot.😉

A czasami fajnie jest jak kobieta potraktuje Cię jak przedmiot, jak Cię dosiądzie i zaspokaja na tobie swoje potrzeby, sprawiając wrażenie że cię nie zauważa, żeby dojść do szczytowania i po wszystkim podziękować ci w pełni spełnionym i szczęśliwym spojrzeniem...
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
A czasami fajnie jest jak kobieta potraktuje Cię jak przedmiot, jak Cię dosiądzie i zaspokaja na tobie swoje potrzeby, sprawiając wrażenie że cię nie zauważa, żeby dojść do szczytowania i po wszystkim podziękować ci w pełni spełnionym i szczęśliwym spojrzeniem...

O nie mogę hehe:p można też i tak od czasu do czasu być dominującą suczką
 

Spokojny

Seks Praktykant
A czasami fajnie jest jak kobieta potraktuje Cię jak przedmiot, jak Cię dosiądzie i zaspokaja na tobie swoje potrzeby, sprawiając wrażenie że cię nie zauważa, żeby dojść do szczytowania i po wszystkim podziękować ci w pełni spełnionym i szczęśliwym spojrzeniem...

Tak to prawda ale tak to może mnie traktować tylko moja kobieta. Nie dam się zdominować kobiecie na której mi nie zależy. Może dziwne ale tak już mam
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Tak to prawda ale tak to może mnie traktować tylko moja kobieta. Nie dam się zdominować kobiecie na której mi nie zależy. Może dziwne ale tak już mam

W sumie to właśnie nie miałam na myśli jakiejś przygody tylko w związku można sobie na to pozwolić, mam podobną opinię
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry