• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie środki antykoncepcyjne stosujesz? Ankieta (2)

Jakie środki antykoncepcyjne stosujesz?

  • pigułki

    Votes: 42 19,3%
  • plastry

    Votes: 4 1,8%
  • zastrzyki

    Votes: 1 0,5%
  • wkładka wewnątrzmaciczna

    Votes: 24 11,0%
  • prezerwatywy

    Votes: 115 52,8%
  • krążek, kapturek dopochwowy

    Votes: 5 2,3%
  • dopochwowe środki plemnikobójcze (globulki, pianki, kremy)

    Votes: 2 0,9%
  • metody naturalne

    Votes: 9 4,1%
  • stosunek przerywany

    Votes: 45 20,6%
  • nie stosuję żadnych

    Votes: 42 19,3%

  • Total voters
    218
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Już mówiłam. Nie da się z tej metody skorzystać w dni płodne, więc nie zapobiega ona ewentualnej ciąży.
 
Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Już mówiłam. Nie da się z tej metody skorzystać w dni płodne, więc nie zapobiega ona ewentualnej ciąży.
Hipotetyczna sytuacja. Jeżeli ktoś jest w małżeństwie, ma stosunek codzuennie, to jeśli jest w stanie wskazać dni płodne i powstrzymać się od współżycia, to jest to zapobieganie ciąży.
To, że ma takie ograniczenie to tylko cecha metody.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Metody zapobiegania ciąży są po to by kobieta bzykała się z mężczyzną wtedy, gdy ma na to ochotę.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
kto-ty-jestes-polak-maly-mam-skarpety-i-sandaly.jpeg
„Wargi” mi się zamknęły i boją się otworzyć, patrząc tylko na to zdjęcie oczyma mymi. 100% skuteczność…
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Mam szczupłe stópki, więc japonki lepiej trzymają, a robię to po domu, więc wolnoć, Tomku, a poza tym jakie Wy macie ubogie pojęcie o modzie, pfff :D :p
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Mam szczupłe stópki, więc japonki lepiej trzymają, a robię to po domu, więc wolnoć, Tomku, a poza tym jakie Wy macie ubogie pojęcie o modzie, pfff :D :p
A to nie jest tak, że to faceci wyznaczali trendy w modzie? XD Dobra wyssałem to z palca, ale na pewno nie skłamię, kiedy powiem, że to więcej facetów jest noooo tymi projektantami niż kobiety. :p
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
A to nie jest tak, że to faceci wyznaczali trendy w modzie? XD Dobra wyssałem to z palca, ale na pewno nie skłamię, kiedy powiem, że to więcej facetów jest noooo tymi projektantami niż kobiety. :p
Tylko oni nie bzykają kobiet🎉


Mam szczupłe stópki, więc japonki lepiej trzymają, a robię to po domu, więc wolnoć, Tomku, a poza tym jakie Wy macie ubogie pojęcie o modzie, pfff :D :p
Nie mówię o samych sandałach lub japonkach, tylko w zestawie ze skarpetami. Tzn za sandałami nie przepadam również, ale to przecież nie z Wami będę… 😛
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Tylko oni nie bzykają kobiet🎉



Nie mówię o samych sandałach lub japonkach, tylko w zestawie ze skarpetami. Tzn za sandałami nie przepadam również, ale to przecież nie z Wami będę… 😛
Hehe, no nie; nie planuję z Tobą współżycia, ale wpaść na herbatkę możesz, chyba że w towarzystwie siarę robisz :D Jest zima, nie mam tropików w chałupie, to japonki i skarpety obowiązkowo :D
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Hehe, no nie; nie planuję z Tobą współżycia, ale wpaść na herbatkę możesz, chyba że w towarzystwie siarę robisz :D Jest zima, nie mam tropików w chałupie, to japonki i skarpety obowiązkowo :D
Oczywiście, że robię siare🤣🤣 jak długo się znamy?🤪 Ale zapomniałam dodać, że wszyscy mi wybaczają, bo do najbrzydszych nie należę😂


Faceci wszystko wyznaczają i o wszystkim decydują, ziom :) :cool:
Bo geje mają często dobry styl😄 bez obrazy dla gejów. I kobiet. I mężczyzn też🙄😄

P.S. ale może wrzućmy to w „pierdoły”, bo odchodzimy od tematu🙈
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Image

Erotoman
Oczywiście, że robię siare🤣🤣 jak długo się znamy?🤪 Ale zapomniałam dodać, że wszyscy mi wybaczają, bo do najbrzydszych nie należę😂



Bo geje mają często dobry styl😄 bez obrazy dla gejów. I kobiet. I mężczyzn też🙄😄

P.S. ale może wrzućmy to w „pierdoły”, bo odchodzimy od tematu🙈
Nie wiem, papier wszystko przyjmie, może jesteś ostatnią brzydulą i dlatego zbędne środki antykoncepcyjne (to tak, żeby nie offtopikować) :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry