• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie opowiadanie chcielibyście przeczytać?

Mężczyzna

Vi.

Seks Praktykant
Ja piszę opowiadania okołoanalne i chciałabym przeczytać coś oryginalnego.
Mam takich prac więcej, ale podsyłam trzy. Myślę, że są dość oryginalne i któraś historia przypadnie Ci do gustu ;)
 
Mężczyzna

ganymed

Nowicjusz
Poczytałbym o gang bangu grupy ludzi w wieku 18-38 lat, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone i jeśli nie ma nawet stosunków bi, to jest klimat i seksi szczegóły o każdym. Coś jak dawne wpisy na blogu Adama Grzesznika, nie wiem czy ktoś tamto czytał xD
 
Mężczyzna

Łuki

Nowicjusz
Przeczytał bym opowiadanie o zdominowanym niewolniku przez dominę. Głównie Facesitting z podduszaniem i zmuszaniem do całowania cipki .
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Przeczytał bym opowiadanie o zdominowanym niewolniku przez dominę. Głównie Facesitting z podduszaniem i zmuszaniem do całowania cipki .
Ogólnie pomysł mi się podoba, ale twierdzenie "zmuszać do całowania cipki" brzmi dla mnie jakoś abstrakcyjnie. Sam chciałbym być zdominowanym przez kobietę, ale całowanie czy lizanie cipki to mogłaby być raczej nagroda, gorsze byłoby zabranianie tego 😉
 
Mężczyzna

Łuki

Nowicjusz
Ogólnie pomysł mi się podoba, ale twierdzenie "zmuszać do całowania cipki" brzmi dla mnie jakoś abstrakcyjnie. Sam chciałbym być zdominowanym przez kobietę, ale całowanie czy lizanie cipki to mogłaby być raczej nagroda, gorsze byłoby zabranianie tego 😉
Miałem na myśli cipkę po całym dniu. Miałem okazję przeżyć coś takiego jak dziewczyna się mega napaliła i przed prysznicem związała mnie a potem usiadła cipka na twarzy . Uwierz że zapaszek mocno bym dominujący ale mnie to podkręciło jeszcze bardziej.
 
Mężczyzna

Janex

Cichy Podglądacz
Ja chciałbym poczytać jak moja dziewczyna jest podrywana np. na dyskotece przez kilku kolesi, obsługuje ich w samochodzie a ja później odbieram ją pijaną z tej imprezy... 😉
 
Kobieta

Laura98

Nowicjusz
Coś z moich szalonych fantazji, których raczej nie spełnię:
1.) Jak jestem przez 1 dzień darmową prostytutką. Podaję adres apartamentu na jakiejś seks stronie, zostawiam drzwi otwarte, rozbieram się i czekam kto i ilu wejdzie i co ze mną zrobią.
2.) Jak organizuje z chłopakiem szalony gangbang. Ja leżę całkowicie pijana i ledwo przytomna, a chłopak wpuszcza 3-4 napalonych mężczyzn bez hamulców i mogę zrobić ze mną absolutnie wszystko.

Gdzieś w planach mam zamiar napisać o tym opowiadanie, ale ciągle brak czasu. Może ktoś mnie wyręczy?
 
Mężczyzna

kiwi7676

Cichy Podglądacz
Coś z moich szalonych fantazji, których raczej nie spełnię:
1.) Jak jestem przez 1 dzień darmową prostytutką. Podaję adres apartamentu na jakiejś seks stronie, zostawiam drzwi otwarte, rozbieram się i czekam kto i ilu wejdzie i co ze mną zrobią.
2.) Jak organizuje z chłopakiem szalony gangbang. Ja leżę całkowicie pijana i ledwo przytomna, a chłopak wpuszcza 3-4 napalonych mężczyzn bez hamulców i mogę zrobić ze mną absolutnie wszystko.

Gdzieś w planach mam zamiar napisać o tym opowiadanie, ale ciągle brak czasu. Może ktoś mnie wyręczy?
Napisz kiedy otworzysz drzwi jest to do zrobienia😁😁😁😁
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry