• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie niegrzeczne słowa chcielibyście teraz usłyszeć?

C

col. Greg

Guest
To samo, co kilka lat temu z moja koleżanką z pracy w łóżku. Ja jak to ja, pieszcze piersi, palec na klicie, liże stópki, dmucham w uszko i słyszę; no zerżnij mnie wreszcie, mówie Wam podziałało, ale efekt hamujacy pozostał
 
Mężczyzna

spragniony69

Cichy Podglądacz
"Zerżnij mnie jak dziwkę skarbie, potrzebuję twojej spermy, skończ na twarzy"
Albo
"Wiem, że masz ochotę.. zrób ze mną co chcesz, jestem teraz twoim pojemnikiem na sperme" 😈
 
Kobieta

ciekawa żabka

Cichy Podglądacz
A ja usłyszałam od swojego faceta ,,jestem twoim kutasem , twoim pieseczkiem" Przez wiele wiele chciałam usłyszeć ,,chcę się spuścić w twoje usta ,, i gdy ostatnio próbowałam go doprowadzić ustami do finiszu on mi oczywiście nie pozwolił, ale później gdy mnie piepszyl od tylu wyszeptał "wiem co chciałaś zrobić , i dostaniesz czego chciałaś...no totalny odlot... A tak to chciałabym usłyszeć od niego " wypnij się suczko" oj tak słowo suczka na mnie działa i inne ,"obciągnij mi kutasa"
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Ja bym chciał teraz usłyszeć : nie przerywaj, rób tak dalej, chce popatrzeć jak to robisz... " albo" mogę to nagrać i komuś wysłać? "
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry