• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakich określeń używacie w przypadku kobiety z dużym biustem?

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Mam duże piersi co jest widoczne, niestety bywa że panowie najpierw widzą moje piersi później mnie 🙂
Niestety często spotykam się z różnymi komentarzami i określeniami które mają związek z tym, jednak nie wszystko jest miłe i przyjemne.
Jak wy mówicie o kobietach z dużym biustem? Jakich określeń czy porównań używacie?
 
P

Patryk&Agata

Guest
Mam duże piersi co jest widoczne, niestety bywa że panowie najpierw widzą moje piersi później mnie 🙂
Niestety często spotykam się z różnymi komentarzami i określeniami które mają związek z tym, jednak nie wszystko jest miłe i przyjemne.
Jak wy mówicie o kobietach z dużym biustem? Jakich określeń czy porównań używacie?
Hej, akurat w tej kwestii mój mąż jest kochany bo nigdy nie powiedział nic złego o kobietach. Mówi że nie ma brzydkich kobiet są różne gusta.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Spotkałam się z następującymi określeniami, zwrotami i tekstami:
Cycata
Cycatka
Cycolina
Big tits
Big boob
Krowa
Ty zobacz jakie cyce
. ebana ale ma cycki
Mleczarnia
Melony
Arbuzy
Doje
Wymiona
Cyckami by Ci zęby wybila
Nie biegni tak szybko bo ci mleko w cyckach skiśnie.
Pobawił bym się nimi
Hiszpańskie cycki
.............
I wiele wiele innych.......
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Duże piersi nie zawsze są fajne, osobiście wolę mniejsze, bądź małe. Zaś jestem taki też że do cycków fajnie jak by pasował mi całokształt, sylwetka, twarz itp. Ale to są tylko moje jakieś tam punkciki, które mi się podobają 👌
Ja jeszcze słyszałem kiedyś określenie donice jako duże cycki
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Dzisiaj spotkałam się z kolejnym określeniem " ty zobacz ale ma zbiorniki na mleko" 🙂 natomiast kilka dni temu na pewnym bazarze usłyszałam tekst "gdyby tak biegła to by się jej chyba urwały? " 🙂
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry