• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakich określeń używacie w przypadku kobiety z dużym biustem?

Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Mnie obrzydzają lajkry na rowerze, zauważyłam, że tak ubierają się po dziady po 30, 40, fatalnie to wygląda. Wszystko obcisłe, takie mega niemęskie. Zawsze odwracam wzrok.
Na kobiecely biust najbardziej podobają mi się określenia: cycuszki, piersi. Nienawidzę za to: cyce jak donice, mleczarnie, melony, arbuzy, cycuchy, skrajnie prostackie, chamskie, patologiczne.
A najlepsze jest to: wchodzę do pomieszczenia, i witam się ze znajomym facetem, a on pierwsze co robi to obczaja mi piersi, zamiast grzecznie odpowiedzieć mojej twarzy. Panowie, kobiety zawsze widzą, czy się gapicie jedną sekundę czy trzy.
Aby dobrze wyglądać w obcisłych strojach, bez znaczenia na płeć, trzeba mieć jeszcze sexy figurę!!! 🤣🤣🤣
Pozatym, to nic innego jak odpowiedni strój do tej właśnie aktywności fizycznej, spójrz sobie na zawodników profesjonalnych! To kwestia przedewszystkim komfortu, ergonomi ruchu i w przypadku Casttelli, Santini i wielu innych również stylu, ale co Ty możesz o tym wiedzieć?
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Mam duże piersi co jest widoczne, niestety bywa że panowie najpierw widzą moje piersi później mnie 🙂
Niestety często spotykam się z różnymi komentarzami i określeniami które mają związek z tym, jednak nie wszystko jest miłe i przyjemne.
Jak wy mówicie o kobietach z dużym biustem? Jakich określeń czy porównań używacie?
Ja używam "cycatka" lub "biuściasta"
 
Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
Będąc kiedyś w galerii handlowej natknęłam się na oryginalną ekipę malinowych nosków w skład której wchodzilo trzech (chyba jeszcze) wczorajszych miłośników tanich trunków.
W tym gronie był jeden dowcipniś a pozostali dwaj pękałi że śmiechu od żartów tego "kabareciarza". Pojawiłam się na bliskiej orbicie ich zaklepanego terytorium które to rozlegało się w promieniu kilku metrów od kolektury lotto. Moja obecność wymusiła na dominującym malinowym nosie reakcje, więc zwrócił się do swych kompanów z tekstem " mo winksze niż Tereska" mówił to "szeptem" jednak myślę że wszyscy usłyszeli 🙂
Generalnie mogłam pójść dalej ale jednak postanowiłam że pociągnę te sanki.
Słyszę "fajno jest i nie jest grubo" poczułam się wyjątkowo 😂🤔🙂 taka doceniona🙂🤔następnie dociera do mnie sformułowanie jak ze poetyckie że "te cycki mo jak te delfiny" 😂.
Później słyszę "tomek takimi to bym się pobawił nawet bym yey zapłacił" tutaj pragnąć dowiedzieć się na jaką to wycenę tych moich cycków mogę liczyć, ku ich zdziwieniu dołączyłam do rozmowy pytając to ile dasz za pobawienie się nimi🤔🤔🤔
Byli mocno zdziwieni, zapadła cisza... słychać tylko komunikat z głośników ze ktoś ma przeparkowac auto .... nadal cisza.... i w końcu słyszę "jak wygrom w Keno to pogodomy" to może urzekło 😂
Swoją drogą ciekawe jaka jest stawka za wymacanie cycków 🤔
Za wymacanie cycków odpłaciłbym bym wylizaniem obu dziurek
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry