• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki rozmiar piersi podoba się najbardziej?

Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Witam. Mam 19 lat,jestem tu nowy. Mam pytanie do Panów.

Jaki rozmiar piersi wolicie i lubicie u kobiet i czy wolcie jak kobieta ma biust blisko siebie czy szeroko rozstawiony? Czy wolicie inną część ciała u kobiety,jeśli tak to jaką?

Ja mam fetysz kobiecych piersi-lubię każdy ich kształt i rozmiar,choć gustuję przede wszystkim u dużym kobiecym biuście,lubię też jak piersi kobiety są blisko siebie albo mają szeroki rozstaw,lubię też piersi lekko obwisłe(lekko zwisające).
Masz bardzo szeroki zakres lubości ;) Zapewne długo byłeś karmiony piersią?
 
W

whengirlstelephoneboys

Guest
A max B. Nie wiem dokladnie kiedy i co zadecydowalo o tym, ze od kilku lat taki rozmiar piersi z miejsca stawia dziewczyne kilka stopni wyzej w moich oczach, jesli chodzi o atrakcyjnosc fizyczna.
 
Mężczyzna

libertyn76

Cichy Podglądacz
Ja lubię duże a nawet bardzo duże piersi. Kształt nie ma wielkiego znaczenia, lubię jak swobodnie wiszą. Nie akceptuje zupełnie sztucznie powiększanych. Muszą być naturalne.
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
Ja tam nigdy nie przyeiazywalem wagi do tego czy sa duze czy male, z kazdymi byla fajna zabawa
 
Mężczyzna

Dexxen

Cichy Podglądacz
W sumie to nie ma znaczenia. Bo lubię i małe takie wisienki, i takie że w jednej ręce to się pół może zmieści.
Takie miseczki C są spoko, bo można się w nich zanurzy twarzą, no i jak dziewczyna jest na górze, to tak samo, może nimi swobodnie jeździć mi po twarzy ;D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry