• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki rodzaj dildo czai się w waszej szafie i czeka na wspólną zabawę? ;)

Dildo, jakie posiadam (lub posiadałam/em) to:

  • klasyczne

    Votes: 37 52,1%
  • realistyczne

    Votes: 40 56,3%
  • dwustronne (podwójnie zakończone)

    Votes: 3 4,2%
  • podwójne

    Votes: 2 2,8%
  • z pompką

    Votes: 5 7,0%
  • analne tzw. korek

    Votes: 35 49,3%
  • masujące punkt G

    Votes: 16 22,5%
  • wibrujące

    Votes: 30 42,3%

  • Total voters
    71

PanTak

Seks Praktykant
Sprawdźmy, jakie rodzaje dildo są najbardziej popularne i sprawiają nam najwięcej radości. Temat nie tylko dla kobiet, jeśli jacyś panowie również posiadają takowe zabawki, to zapraszam do ankiety i pochwalenia się :)

Przy okazji... Dildo jako wyraz obcy sprawia pewne problemy w użyciu i zastanawiając się nad deklinacją znalazłam w poradni odpowiedź
happy.gif


Witam!
Chciałbym zapytać o sposób odmiany słowa dildo. Czy jako obce powinno pozostawać w takiej samej formie niezależnie od przypadku? Czy może powinienem poszukiwać analogii np. w odmianie wyrazów takich jak radio (kiedyś ponoć nieodmienne)? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Ryszard Lazari
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce.

Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Niestety nie posiadamy z małżonką takich zabawek,ale ja bym chciał spróbować takiej zabawy jakąś panią,aby zadowoliła mnie nie za dużym dido lub straponem w obecności jej patrnera,ja ubrany w damskie ciuszki i biały fartuszek,ja mieszkam w Jaworznie
 
Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
Ja mam wibrator z ringiem na kutasa i wkładem do pupy wibrujący, do tego dwa strapony przypominające członki dla mojej lubej która zakłada sobie a nie wkłada. Reszty się domyślacie :,€
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Kilka mamy, żona uwielbia wibrator dla par, coś w ten deseń https://sensu.pl/marc-dorcel-perfect-lover-wibrator-dla-par?from=listing&campaign-id=20
Mamy jeszcze różdżkę, klasyczny wibrator którym ją drażnię i taki motylek do majtek (ale tego chyba nie używa albo robi to sama). Właśnie zamówiłem pingwinka (to ja w sumie kupuję takie gadżety, żonka tylko korzysta). Dla siebie nie mam nic, a sorry, klatkę ostatnio testowaliśmy i po ostrym seksie poszła do szuflady.
 
E

euforia

Guest
Tzw. realistyczne z przyssawką, bardzo praktyczne i poręczne, moje ulubione kochanie w sytuacji kryzysowej i nie tylko🥰

Zdradzisz co to za cudo? Szukam czegos realistycznego z przyssawką, ale trafiają mi się albo kiepsko wyprofilowane albo nie są odpowiednio realistyczne 😑
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry