• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki rodzaj dildo czai się w waszej szafie i czeka na wspólną zabawę? ;)

Dildo, jakie posiadam (lub posiadałam/em) to:

  • klasyczne

    Votes: 37 52,1%
  • realistyczne

    Votes: 40 56,3%
  • dwustronne (podwójnie zakończone)

    Votes: 3 4,2%
  • podwójne

    Votes: 2 2,8%
  • z pompką

    Votes: 5 7,0%
  • analne tzw. korek

    Votes: 35 49,3%
  • masujące punkt G

    Votes: 16 22,5%
  • wibrujące

    Votes: 30 42,3%

  • Total voters
    71
A

Anika

Guest
Sprawdźmy, jakie rodzaje dildo są najbardziej popularne i sprawiają nam najwięcej radości. Temat nie tylko dla kobiet, jeśli jacyś panowie również posiadają takowe zabawki, to zapraszam do ankiety i pochwalenia się :)

Przy okazji... Dildo jako wyraz obcy sprawia pewne problemy w użyciu i zastanawiając się nad deklinacją znalazłam w poradni odpowiedź
happy.gif


Witam!
Chciałbym zapytać o sposób odmiany słowa dildo. Czy jako obce powinno pozostawać w takiej samej formie niezależnie od przypadku? Czy może powinienem poszukiwać analogii np. w odmianie wyrazów takich jak radio (kiedyś ponoć nieodmienne)? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Ryszard Lazari
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce.

Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski
 

Skorpion

Erotoman
Mam nadzieję, że w mojej szafie nie czai się na mnie żaden rodzaj dildo. Raczej nie potrzebuję go do zabawy. Wolę inne zabawki.
Chcesz, Maju, wywołać u mnie jakiś rodzaj traumy, strachu przed otwieraniem szafy? ;)

Brakuje mi odpowiedzi "nie posiadam".
 

Feio

Cichy Podglądacz
My mamy realistyczne, wibrujące i analne. Najlepszą rolę spełnia analna zatyczka z diamencikiem. Pięknie wygląda w dupce i podnieca bardzo partnerkę! Kiedy miała to w pupce wszedłem jej w cipkę i było jej naprawdę dobrze.
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
W mojej szafie czeka dildo analne całkiem duże oraz dildo w kształcie pięści. (nie wiem jak wysłać zdjęcia) Wcześniej były to sprzęty domowej roboty dezodoranty puszki piwa coli i czasem nawet warzywa XD marchewka ogórek czasem nawet kilka cebul owinięte w worek foliowy ziemniaki również w foli 😱 także cud że nie zrobiłem sobie krzywdy ale to było lata temu gdy wstydziłem się kupić zabawki przeznaczone do tego i nie zdawałem sobie faktu z zagrożenia. Dziś tylko dydykowane rzeczy.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Ja mam chyba z 6 szt których używam zamiennie w zależności od chcicy :D tzn używam 5, bo jedno z tych akurat najdroższych jednak rozmiarem nie jest dla mnie i leży smętnie i zbiera kurz. Zamówiłam przekonana, że dam radę do dosiąść, jak przyszedł to z tego podniecenia trochę się udało, ale następnym razem już nic z tego nie wyszło :D
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Tzw. realistyczne z przyssawką, bardzo praktyczne i poręczne, moje ulubione kochanie w sytuacji kryzysowej i nie tylko🥰 Poza tym jakieś klasyczne i wibrujące(fajne cacka ale za szybko łapie orgazm:rolleyes:).

JeanGrey to ostatnie to tak na serio czy tylko na pokaz, żeby postraszyć faceta jak będzie niegrzeczny?😁
Mam też to czarne, to z lewej strony fotki. Jest boskie do ujezdzania i ma fajne jajka:)
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Tzw. realistyczne z przyssawką, bardzo praktyczne i poręczne, moje ulubione kochanie w sytuacji kryzysowej i nie tylko🥰 Poza tym jakieś klasyczne i wibrujące(fajne cacka ale za szybko łapie orgazm:rolleyes:).

JeanGrey to ostatnie to tak na serio czy tylko na pokaz, żeby postraszyć faceta jak będzie niegrzeczny?😁
Moj facet się takich nie boi 😊 używamy zamiennie 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry