• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaki jest tak naprawdę smak cipki zdrowej kobiety?

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Incel bawić się może z prostytutkami lepiej niż większość mężów w długoletnim sexless marriage.
Co kto lubi. Mnie prostytutki brzydzą, co może wynikać z tego, że jestem skrajnym heterykiem. Po Twojej wypowiedzi widać, że nawet nie wiesz jaki wspaniały może być seks w związku, to zupełnie inna liga niż puste dymanie. Oczywiście nie wszystkim się to udaje, ale warto próbować.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Póki człowiek nie miał Internetu to nie wiedział, że jest tylu idiotów na świecie. Incele to jest jakaś rakowa narośl na społeczeństwie. Całe szczęście, że na co dzień te piwniczaki siedzą w piwinicach.
W każdym społeczeństwie są zwycięzcy i przegrani. A to całe zainteresowanie inclestwem wzięło się również z faktu, że coraz więcej jest samotników. Kiedyś przegrani uciekali za pracą za granicę. Litewskie prostytutki były w Wielkiej Brytanii bardzo cenione przez imigrantów z Europy Środkowo-wschodniej. Teraz jednak bezrobocia nie ma, więcej samotnikowi zostaje w kraju, a konkurencja się zwiększa.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Zauważmy, że @Saanvi polubiła nawet post Albigensa (#20), w którym były inwektywy wobec inceli, a nie było nic o smaku cipki.
Polubiłam post za drugi akapit, skierowany do autora. Uważam za trafny.

Jeśli rozmawiamy o chorobach wenerycznych u prostytutek to ok. Jednak od wczoraj gdzie się człowiek nie obróci to wszędzie jest coś o tych incelach.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Podrywacz
Polubiłam post za drugi akapit, skierowany do autora. Uważam za trafny.

Jeśli rozmawiamy o chorobach wenerycznych u prostytutek to ok. Jednak od wczoraj gdzie się człowiek nie obróci to wszędzie jest coś o tych incelach.

Był okres na forum z niskim wzrostem u facetów, teraz mamy nawałnicę o incelach :p
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Był okres na forum z niskim wzrostem u facetów, teraz mamy nawałnicę o incelach :p
To jest ludzkie nieszczęście każdy facet w miarę zdrowy potrzebuje kobiety biologia się odezwie u niektórych prędzej u niektórych później. Myślę, że jak ja nie znajdę partnerki życiowej to moje życie będzie w wuj smutne. Co to za życie w którym możesz co najwyżej jebać divy mechanicznie albo w zaciszu trzepać kapucyna. Seks to najniżej postawiona potrzeba w piramidzie potrzeb maslowa jak można być szczęśliwym nie spełniając w życiu najbardziej elementarnych potrzeb? incel jak ja boi się samotności ba jestem zdesperowany że moje ułomności skażą mnie na przegryw i dożywotni celibat kiedy ludzie już w okresie adolescencji wiedzą że są zdrowi i będą dymać dlatego stąd niezrozumienie nas inceli.
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Nie zrozumiałeś. Nikt nie neguje tego, co napisałeś, ale świata z pewnością to nie zbawi, że ten temat będzie się rozlewał po forum.
Ta wiem ja mam się dostosować do świata a nie on do mnie, ale to przykre, że przegrywasz jedyną loterie i masz przez to zyebane jedyne życie. Jutro wychodzę ze strefy komfortu i zaczynam w looksmaxx, moneymaxx i statusmaxx z czasem też zrobię zobaczymy co mogę ugrać kartami które dostałem od natury
 
Mężczyzna

grecho

Cichy Podglądacz
Tu miało być o smaku kobiecej cipki a rozpisaliście się na trochę inne tematy. Jak już pisałem jest bardzo smaczny troszkę słony. Jeśli kobieta dba o siebie i lubi takie pieszczoty to trzeba spełniać jej zachcianki. Moja uwielbia gdy ją liżę a liże obie dziurki. Uwielbiam to robić nawet mógłbym codziennie. Po prostu kocham smak i zapach jej cudownej szparki.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ta wiem ja mam się dostosować do świata a nie on do mnie, ale to przykre, że przegrywasz jedyną loterie i masz przez to zyebane jedyne życie. Jutro wychodzę ze strefy komfortu i zaczynam w looksmaxx, moneymaxx i statusmaxx z czasem też zrobię zobaczymy co mogę ugrać kartami które dostałem od natury
Nie poddawaj się, choć masz jeszcze w perspektywie wiele pracy nad sobą, więcej niż przystojniacy. Ponieważ smaku prostytutki już zaznałeś, nie masz jednak powodu, aby obniżać swoje wymagania wobec kobiet i iść na jakiekolwiek kompromisy z własnymi potrzebami.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry