• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakaś ładna dziewczyna chętna na miłą chwilę u mnie w Bieńczycach? :*

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
moim skromnym zdaniem każdy ma swoją cenę, facet czy kobieta. Raz miałem sytuację, kiedy nadziana kobieta oferowała mi 1 tys. za noc a wtedy zarabiałem uwaga 6zł na godzinę... kilkanaście lat temu, pierwsza praca. Skoro za taką kwotę zgodziłabym się ,,sprzedać,, choć inni robią to za większą kwotę to nawet nie zastanawiałbym się nad arabem :) ważne, aby był przystojny bo ja też mam wymagania co do przyszłego kochanka :D :D w tej kwestii będę wybredny :D
 

MarekP

Nowicjusz
@Rikke
A załóżmy, że miałabyś kasę i sex zaproponowałby ci... hmm, pomyślmy :) Rafał Maślak albo Rafał Jonkisz - misterzy Polski. Znani z mediów, tv, prasy. Chcieliby 3 tys. zł a to byłby ułamek tego czym dysponujesz. I miałabyś ogólnie w tym momencie ochotę na sex :) Co robisz w takiej sytuacji ?
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Kurcze biedny HotYam... Założył ten temat żeby zapraszać laski do Bieńczyc a tu takie zboczenie z tematu nastąpiło 🤣😂
 

Halred

Erotoman
Żadna diva nie jest warta więcej niż 200-300 zł za godzinę, choćby to była Ania Rubik czy Cameron Diaz.
Cene ustala rynek, kazdy przedmiot jest warty tyle ile jest gotowy zaplacic klient. Sa tacy co malucha kupuja po kilka tysiecy, to tacy co na kobiete wydadza tysiaka zadna senscja. No i kazda jest na sprzedaz, te co tego nie robia po prostu cenia sie wyzej niz sa warte :D
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Cene ustala rynek, kazdy przedmiot jest warty tyle ile jest gotowy zaplacic klient. Sa tacy co malucha kupuja po kilka tysiecy, to tacy co na kobiete wydadza tysiaka zadna senscja. No i kazda jest na sprzedaz, te co tego nie robia po prostu cenia sie wyzej niz sa warte :D
coś w tym jestem, a zwłaszcza ostatnie zdanie. Może nie ,,na sprzedaż,, ale można kupić jej uwagę. Porównując - facet, który w miesiąc zarabia roczną albo dwuletnią (a są tacy) pensję w stosunku do innego szarego obywatela może więcej, na własnej skórze się o tym przekonałem.
Jak patrzę na tym ,,celebrytów,, którzy sami się sprzedają (a robią to) to wątpię aby taki ,,ktoś,, chciał być z kimś kto zarabia najniższą krajową, skoro może celować w bogaty target i żyć jak królowa wyjeżdżając ze swoim sponsorem na Karaiby, cykać fotki i wrzucać na instagrama...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry