• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakaś ładna dziewczyna chętna na miłą chwilę u mnie w Bieńczycach? :*

HotYam

Cichy Podglądacz
Zapraszam Cię na miłe spotkanko jutro (wtorek) wieczorem do mnie do Bieńczyc :* Buziaki i odpisz szybko, czekam ;*
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Hahaha na bank jutro tabun lasek będzie czekał pod Twoimi drzwiami w tych Bieńczycach 😅 Będzie problem którą wybrać 🤣😂
 

MarekP

Nowicjusz
Ostatnio pisałem z taką jedną miss z Warszawy i podpuściłem ją troszkę, że razem z żoną mamy ochotę na trójkąt i że kwota nie gra roli. Hehe, raz dwa podała swoją kwotę, a było to kilka tys. zł i była gotowa się zjawić :) Do Bieńczyc też by dojechała, ale musiałby tam stać dom z prawdziwego zdarzenia i bogaty gospodarz :)
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
No to przecież oczywiste że hajs zmienia postać rzeczy. Tyle że wnioskując po wpisie HotYam raczej nie jest On sponsorem ani nie szuka prostytutek 😉 Jego wpis jest raczej skierowany do "zwykłych" dziewczyn 🙂
Rikke jedziesz do Bieńczyc ?? 🤣😂
 

MarekP

Nowicjusz
@Rikke
Oj dałbyś nawet i więcej. Ale imienia i nazwiska nie zdradzę, choć są jej zdjęcia w sieci na tle ścianek :)

@kazuya
Zdaję sobie z tego sprawę :) Tu z forum to chyba tylko jakiś facet do niego przyjedzie :)
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Wiem że jesteś bardzo naiwny. Dużo prostytutek szuka w ten sposób jeleni którzy zapłacą 20 razy tyle za usługę, którą na codzień wykonują za 100 czy 200 zł. I o dziwo wielu naiwniaków się na to łapie!

Niektóre dziwki żeby podreperować budżet wchodzą na czaty i fora no i łowią. Za jednym razem zarobi tyle co za obciągnięcie dwudziestu fiutów... Żadna dziewczyna która nie jest prostytutką nie pójdzie na taki deal...
 

MarekP

Nowicjusz
@CumOnHerFace
Nie jestem naiwny, po prostu patrzę realnie. Na roksie laski VIP mają stawki nawet po 1 tys. zł za godzinę, tak ? A więc modelka zwłaszcza bardziej znana w światku może za cały wieczór spokojnie wziąć kilka tys. zł, nie jest to wygórowana stawka. A czy taka modelka ma anons na roksie ? No raczej nie, jeśli już to realizuje tylko i wyłącznie tego typu "przyjacielskie układy" i nie uważa się za prostytutkę ;)
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Te tzw. modelki różnią się od innych dziwek jedynie ceną. Spotkałem się kiedyś z tym, że ta sama laseczka dawała ogłoszenie jako VIP po 1000 zł za godzinę, a w inne dni jako "zwykła" panienka na godziny. Bo te "VIP" też mają konkurencję i nie ustawiają się do nich kolejki. A te dziewczyny z reguły mają wysoko ustawiony target finansowy. Jeśli myślisz że biorąc taką pannę z opcji "top class" za bardzo grube pieniądze dostaniesz sucz o "mniejszym przebiegu", to przykro mi, ale tak nie jest. Żadna diva nie jest warta więcej niż 200-300 zł za godzinę, choćby to była Ania Rubik czy Cameron Diaz.
 

MarekP

Nowicjusz
@CumOnHerFace
Wiadomo tego nigdy nie wiesz - weźmiesz poślubisz żonę swoją i też nie będziesz wiedział, czy nie sprzedaje się na godziny ;) Ale tak jak napisałem, wiem, że są dziewczyny, które korzystają tylko z okazji a na co dzień się tym nie zajmują. Ta z którą pisałem miała normalną pracę od rana do wieczora, więc nawet nie miałaby kiedy się sprzedawać na godziny ;)
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
fifi no to żeby rozwiać wątpliwości zdradź tożsamość tej celebrytki ;) Co tam, najwyżej wytoczy Ci sprawę cywilną o zniesławienie :) Skoro jest sławna to i o Tobie przez chwilę zrobi się głośno na pudelkach itd. 🤣
 

MarekP

Nowicjusz
@CumOnHerFace
Ja ją tylko nieco podpuściłem ;) Nie jestem bogaty :) Czasem marzę, żeby choć przez jedną noc być arabskim szejkiem i ściągnąć do siebie wszystkie celebrytki i modelki z Polski - tyle, że taki Arab z tego co czytałem płaci im nawet po 70 tys. zł, to trzeba na ropie siedzieć żeby tyle płacić :eek:

@kazuya
Nie ! :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
70 tys.? dawaj namiary do jakiegoś araba, zrobię sobie makijaż, załatwię perukę, sexy ciuszki i za taką kasę mogę być nawet kobietą na jedną noc :D
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
ps. wiem o jakie celebrytki chodzi, mieszkam w trójmieście i wystarczy do Sopotu zajrzeć i ,,popytać,, a te celebrytki i ,,dubajki,, to możesz je zobaczyć na pudelku :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry