• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaką najbardziej zwariowaną macie fantazje?

Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
W wielkim skrócie. Jakby mi ktoś teraz powiedział, że mogę iść do lasu i dać się wyruchać jakiemuś fantastycznemu stworowi z pnączami, biegłabym w ciemno. Już bym sama po drodze majtki nawet zgubiła, byle by mnie zerżnął długo i mocno w moją i tak już mokrą cipke. :rolleyes:
Wiem, mam nieosiągalne fantazje czasem, ale to chyba moja najbardziej zwariowana...
Uuu fantasy sex nice!
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
W wielkim skrócie. Jakby mi ktoś teraz powiedział, że mogę iść do lasu i dać się wyruchać jakiemuś fantastycznemu stworowi z pnączami, biegłabym w ciemno. Już bym sama po drodze majtki nawet zgubiła, byle by mnie zerżnął długo i mocno w moją i tak już mokrą cipke. :rolleyes:
Wiem, mam nieosiągalne fantazje czasem, ale to chyba moja najbardziej zwariowana...
Bardzo fajne! Podoba mi się Twoja wyobraźnia ;) pewnie czytasz książki podobne do tych moich :D
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Wystąpić w nocnym programie dla dorosłych, gdzie spragnione kutasa, chętne i napalone niunie kuszą, macają się, masują i smyrają, to po cipeczce, to po dupci, to po cyckach, mruczą, że tak bardzo chcą się dać zerżnąć, i że marzą o pale w każdej dziurce, że chcą zaspokoić gorących tygrysków przed telewizorami, i proszą, żeby do nich zadzwonić i je zruchać jak szmaty, przy czym na zachętę dają się zmacać i wydymać kamerzyście 🥵
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ostatnio z takich nierealnych fantazji myślę o seksie publicznym. Ale nie chodzi o to, że w miejscu publicznym tj. Nie, że w jakiejś bramie po kątach czy w przebieralni w sklepie, tylko na środku ruchliwej ulicy, wśród tłumu ludzi na plaży, w pełnym autobusie itd.
No... To rzeczywiście szalona fantazja 😄
 
Mężczyzna

pioterbstk

Cichy Podglądacz
Ja mam kilka jedna z nich jest pissing. Bardzo bym chcial i usilnie namawia żonę aby przed seksem na mnie po prostu nasikała. No wydaje mi siento super sprawa
 
Mężczyzna

GejRogacz

Cichy Podglądacz
Na pewno totalne upokorzenie i zeszmacenie by w niej było. Słuchanie jęków mojego partnera i jego kochanka jak się ostro kochają. Po wszystkim oczywiście wyczyszczenie obojga i oznaczenie złotym nektarem w środku i na zewnątrz ;) Uwielbiam być traktowany jak dziwka do zerżnięcia, wypełnienia i zostawienia. Nic mnie bardziej nie podnieca.
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Kurcze w sumie dużo mam już zrealizowanych ale sporo jeszcze nie... Marzy mi się trójkąt 2K1M, seks w kinie (chyba ostatnie miejsce jakie mi zostało z klasyków), piss na mnie w jakimś miejscu publicznym typu przymierzalnia, scat w plenerze. Jest też cała masa rzeczy którą chętnie bym powtórzył ^^ Anal piss np albo dirty anal... Jest tego trochę ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry