• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zwiększyć objętość wytrysku?

Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
Według mnie im bardziej obfity wytrysk tym bardziej intensywny orgazm. Podczas wytrysku gęstego nasienia czuć nieporównywalnie większą przyjemność. Na mnie jak już ktoś wspominał najlepiej działa odpowiednia dzienna dawka wody i długa rozgrzewka przed lub edging. Im dłuższe pobudzenie tym więcej towaru 🤑
Zdarzaly się już akcje że podczas lodzika obrywaly meble i ściany wokoło.
 

Halred

Erotoman
Nie rozumiem czego nie łapiesz. Stwierdziłem że twoje gusta nie wyznaczają gustów całej populacji kobiet, ani nawet jej większej części, a ty stwierdziłaś że wyznaczają, bo estrogen.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Stwierdziłem że twoje gusta nie wyznaczają gustów całej populacji kobiet, ani nawet jej większej części, a ty stwierdziłaś że wyznaczają, bo estrogen.
Halred, na litość, po co łapiesz rozmówczynię za słówka. Jasne jest, że @dessi200179 wypowiedziała się za siebie, będąc przykładem kobiety, która wyraża swoją opinię. Będąc jedną z bardzo wielu kobiet mających swoje zdanie w tej kwestii - zdanie, które być może podziela część innych kobiet.
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Ja pije 2 razy dziennie dawkę 0,7 ml kropli maca. Działanie niepowtarzalne. Po pierwsze stoi niczym wieża Eiffla a po drugie orgazmy nie z tej ziemi. Orgazm powoduje krzyk i drgawki, połączone olbrzymia ilością nasienia. Odlot na maxa😉

 
Mężczyzna

psychedelic

Nowicjusz
Ja pije 2 razy dziennie dawkę 0,7 ml kropli maca. Działanie niepowtarzalne. Po pierwsze stoi niczym wieża Eiffla a po drugie orgazmy nie z tej ziemi. Orgazm powoduje krzyk i drgawki, połączone olbrzymia ilością nasienia. Odlot na maxa😉

Jestem zainteresowany tematem. Tylko zastanawia mnie jedno... Czy możesz przedstawić jakiś dowód na realne działanie tego specyfiku?
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Jestem zainteresowany tematem. Tylko zastanawia mnie jedno... Czy możesz przedstawić jakiś dowód na realne działanie tego specyfiku?
Ja tego nie sprzedaje, tylko kupuje na ebay. Pije ten eliksir już ładnych kilka miesięcy, i muszę przyznać ze większy wytrysk to jedna sprawa. Dodatkowo zwiększa siłę orgazmu do tego stopnia ze czasami aż ciezko wstać z łóżka bo się całe ciało trzęsie jak galareta🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry