• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak znaleźć kogoś do spełniania fantazji?

CumOnHerFace

Nowicjusz
No to jest kwestia dotarcia się. Rzadko się zdarza żeby od progu obie strony waliły kawę na ławę ze wszystkimi swoimi fantazjami, perwersjami, fatyszami. Czasem się trafi, że obie strony od pierwszego seksu idą na całość, ale to nie jest częste. Zazwyczaj mija trochę czasu zanim wysondujesz na co można sobie pozwolić a czego druga strona kompletnie nie akceptuje (póki co). Bo nawet przy skrajnie różnych oczekiwaniach z czasem ludzie się otwierają na nowe doznania.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jak katarynka powtarzam, ze najłatwiej pokrewne dusze można znaleźć tylko w klubach swingersów.
Wszystko inne jest strata czasu a czasami także pieniędzy.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Albo jak pisze kolega wyzej, albo po prostu spełniac je z własnym partnerem/partnerka, bo chyba po to sie go/ja ma. Wszystko zalezy od tego, jakie to fantazje, czy w stylu seksu w windzie czy raczej cos wymagajacego zaangazowania dodatkowych osob.
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Będąc dziewczyną to jest łatwo, bo można znaleźć praktycznie na wszystko. Jest XXI wiek: internet. Jest pełno portali randkowych i erotycznych. Trza szukać, próbować, rozmawiać. Podejrzewam że taka dziewczyna może mieć problem bo wielu facetów zrobi dla seksu wszystko, włącznie z totalnym kłamaniem, więc pisanie czego szuka i czekanie na odzew może nie być najfortunniejszym pomysłem. Ale tak czy siak wybór jest duży.

PS. Często intuicja nas nie myli i podpowiada nam co w kim drzemie. Powodzenia.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
panowie ale rozróżnijmy ostro a ostro bo Wy raczej o czymś innym raczej myślicie.
Jeśli chodzi o BDSM mimo wszystko chodzi o zaspokojenie dwóch osób fakt że w wersji hot, a gwałt to raczej zaspokojenie jednej strony i nie liczenie się kompletnie z drugą stroną. Samo symulowanie gwałtu to mimo wszystko mimo ostrego traktowania dbanie też o potrzeby partnerki.
Więc tutaj Banisteriopsis ma rację że trzeba uważać i komuś cholernie ufać bo jak nie to wyjdzie sam gwałt bez zaspokojenia kobiety.
Choć w sumie to i tak pytanie czego oczekuje autorka bo mam wrażenie że może nie do końca wiedzieć na co się pisze

(pytanie pomocnicze do autorki jak dostaniesz w twarz - ale nie że lekko ktoś Cię uderzy - czy ktoś sprawi Ci na prawdę ból to będzie ok??)
Nie bawmy sie w fizolofie.Autorka okreslila wyraznie co ma na mysli piszac o "ostrym rznieciu".Po co dzielisz wlos na czworo?
 
Mężczyzna

nieprzecietny_

Cichy Podglądacz
Chyba nie ma czego sie bac znajomosci z netu.Mozna sie mniej wiecej zorientowac kto jest kim po tym co i jak pisze.
Po pisaniu się nie zorientuje tylko co najwyżej zaufa, nie zawsze jest pewność, takie dzisiaj mamy czasy. Może właśnie w internecie jest dużo sposobów a poznanie kogoś, ale nie zawsze jest to takie obiecujące.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Po pisaniu się nie zorientuje tylko co najwyżej zaufa, nie zawsze jest pewność, takie dzisiaj mamy czasy. Może właśnie w internecie jest dużo sposobów a poznanie kogoś, ale nie zawsze jest to takie obiecujące.
Alez zupelnie odwrotnie.Zaufac mozna, oczywiscie moim zdaniem, komus, kogo sie dobrze zna.Do tego trzeba z takim kims obcowac na codzien, widziec go jak na co reaguje itd.Poznac, zorientowac sie z kim mamy do czynienia, mozna o tyle o ile wlasnie czytajac co i jak ktos pisze.
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Alez zupelnie odwrotnie.Zaufac mozna, oczywiscie moim zdaniem, komus, kogo sie dobrze zna.Do tego trzeba z takim kims obcowac na codzien, widziec go jak na co reaguje itd.Poznac, zorientowac sie z kim mamy do czynienia, mozna o tyle o ile wlasnie czytajac co i jak ktos pisze.
A moim zalezy, czasem wystarczy chwila czy ktos komus "podchodzi" czy nie.Wiadomo, codziennie zachowania mowia wiele o czlowieku ale wlasnie czasami pogadasz, z kims chwile I wiesz, ze moglbys mu zaufac 😉
 
Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
Hej, mam 22 lat i odkąd pamietam zawsze lubiłam czuć się niewinna i niepewna właściwie w każdej kwestii życiowej. Byłam niestety w dwóch związkach, gdzie partnerzy w ogóle nie wykazywali żadnej dominacji nade mną, przez co nawet nie miałam ochoty uprawiać seksu. Stad moje pytanie, jak szukać kogoś o podobnych preferencjach? Zdaje sobie sprawę, ze można o tym porozmawiac z partnerem, ale nie znając tego co on lubi, bałabym się powiedzieć przykładowo, ze w swoich fantazjach najczęściej skupiam się na ostrym traktowaniu mnie zbliżonym do gwałtu.
Była byś idealna dla mnie,bardzo lubię właśnie takie kobiety jak ty które chcą być tak traktowane podczas seksu oczywiście wszystko z umiarem i nie zrobić krzywdy Napisz do mnie na Snapchat Arek 1980 chętnie popisze o tym z tobą Może ty mi też coś doradzisz?🤔
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Była byś idealna dla mnie,bardzo lubię właśnie takie kobiety jak ty które chcą być tak traktowane podczas seksu oczywiście wszystko z umiarem i nie zrobić krzywdy Napisz do mnie na Snapchat Arek 1980 chętnie popisze o tym z tobą Może ty mi też coś doradzisz?🤔
Nie chcę się wtrącać, ale chyba marne szanse, post jest sprzed niespełna pięciu lat...
 
Mężczyzna

David72829

Cichy Podglądacz
Hej, mam 22 lat i odkąd pamietam zawsze lubiłam czuć się niewinna i niepewna właściwie w każdej kwestii życiowej. Byłam niestety w dwóch związkach, gdzie partnerzy w ogóle nie wykazywali żadnej dominacji nade mną, przez co nawet nie miałam ochoty uprawiać seksu. Stad moje pytanie, jak szukać kogoś o podobnych preferencjach? Zdaje sobie sprawę, ze można o tym porozmawiac z partnerem, ale nie znając tego co on lubi, bałabym się powiedzieć przykładowo, ze w swoich fantazjach najczęściej skupiam się na ostrym traktowaniu mnie zbliżonym do gwałtu.
Jeśli chcesz spełniać tą fantazje to śmiało napisz do mnie ;) możemy się najpierw, spotkać, pogadać i jak będzie vibe to pomyślimy co dalej :p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry