• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak to jest z połykaniem;)

Mężczyzna

Mistrz Patelni

Cichy Podglądacz
Cześć chłopaki;)
Jak to u Was jest ? Jakie to jest dla was ważne czy dziewczyna połyka czy nie podczas pieszczot oralnych ? Jesli nie połyka to jak to jest odebrane przez Was ? A jesli połyka czasami ? Idąc dalej jesli nie połyka to gdzie się jej pozbywa ? A może macie rady czego nie powinna robić .
Bardzo mnie to interesuje jak podchodzicie do tego tematu . Chętnie poznam Wasze zdanie, żale i uwagi w tym temacie.Zapraszam do dyskusji :) ;)
Ja tam uwielbiam jak kobieta połyka o ile nie sprawia jej to problemów. Jak nie lubi to wybieramy alternatywy. A ja już połyka bez wyjmowania członka z ust to już odlot. Osobiście miałem jedna partnerkę która miała odruch wymiotny inne nie miały z tym problemów. A jedna to wręcz uwielbiała.
 
Mężczyzna

NapalonyChlopak24

Cichy Podglądacz
Cześć chłopaki;)
Jak to u Was jest ? Jakie to jest dla was ważne czy dziewczyna połyka czy nie podczas pieszczot oralnych ? Jesli nie połyka to jak to jest odebrane przez Was ? A jesli połyka czasami ? Idąc dalej jesli nie połyka to gdzie się jej pozbywa ? A może macie rady czego nie powinna robić .
Bardzo mnie to interesuje jak podchodzicie do tego tematu . Chętnie poznam Wasze zdanie, żale i uwagi w tym temacie.Zapraszam do dyskusji :) ;)
Ja np uwielbiam jak polyka ale nie zmuszam zawsze wolę zeby zrobiła to jeśli chce nie narzucam presji ale dbam żeby sperma była słodka i dobra w smaku w miarę możliwości
 
Mężczyzna

riczi1973

Seks Praktykant
Wydaje Ci się, bo rośniesz. 😛
Jak będę chciała się czegoś napić, to zrobię sobie kawy. A partner powinien to szanować a nie mówić "a wszystkie inne połykają". 😝
ma pani w zupełności rację, zmuszanie partnerki , to już jak dla mnie nie jest namiętnie a co czuje partnerka , wyobrażam sobie
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Z czysto praktycznych powodów jest to dobre. Bo nie robi problemu a gdzie to wypluć, albo szukanie chusteczek bo jest na twarzy lub piersiach. Spust do środka to też się trzeba tego pozbyć itd. A tak to połyka i jest po sprawie:) Nie kreci mnie to ale jest praktycznie:)
 
Mężczyzna

nocnygienek

Cichy Podglądacz
dokładnie kobieta musi to lubieć po prostu. Mi robi lodzika z połykiem, fajne uczucie, czasem nawet po ruchaniu kończę w usta, a czasem na buzię.
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Żona się nauczyła . Na początku nie była chętna do połykania bo miała odruch wymiotny. Jak robiła lodzika i byłem blisko to przytrzymałem za głowę i połknęła co do kropli. Teraz nie ma problemu bo i tak się że nie ucieknie. Może trochę brutalne ale wie że albo w ogóle nie zaczyna ale robi do końca.
 
Kobieta

Agnieszka28

Seks Praktykant
Cześć chłopaki;)
Jak to u Was jest ? Jakie to jest dla was ważne czy dziewczyna połyka czy nie podczas pieszczot oralnych ? Jesli nie połyka to jak to jest odebrane przez Was ? A jesli połyka czasami ? Idąc dalej jesli nie połyka to gdzie się jej pozbywa ? A może macie rady czego nie powinna robić .
Bardzo mnie to interesuje jak podchodzicie do tego tematu . Chętnie poznam Wasze zdanie, żale i uwagi w tym temacie.Zapraszam do dyskusji :) ;)
Każdy lubi coś innego ale w sumie chyba kobieta robi loda też po to aby mieć coś dla siebie :)
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Lubię, ale żona nie i tego nie robimy, choć próbowaliśmy już prawie każdego rodzaju seksu. I nie stanowi to dla mnie problemu. Spusty lecą w inne miejsca.
 
Mężczyzna

NieużywanyDiabeł94

Cichy Podglądacz
Czysto hipotetycznie, jakby kobieta tak po prostu wypluła ode mnie do toalety, odebrałbym to jako brak szacunku, nie żebym podchodził do tego religijnie ale sperma to też część mnie, moi żołnierze 😎😁💪 solidne zalanie musi być, pani też powinna być zadowolona👍 Mam taki instynkt w sobie i mi podpowiada w temacie co i jak😛
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry