• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak to jest z połykaniem;)

Mężczyzna

Mistrz Patelni

Cichy Podglądacz
Cześć chłopaki;)
Jak to u Was jest ? Jakie to jest dla was ważne czy dziewczyna połyka czy nie podczas pieszczot oralnych ? Jesli nie połyka to jak to jest odebrane przez Was ? A jesli połyka czasami ? Idąc dalej jesli nie połyka to gdzie się jej pozbywa ? A może macie rady czego nie powinna robić .
Bardzo mnie to interesuje jak podchodzicie do tego tematu . Chętnie poznam Wasze zdanie, żale i uwagi w tym temacie.Zapraszam do dyskusji :) ;)
Ja tam uwielbiam jak kobieta połyka o ile nie sprawia jej to problemów. Jak nie lubi to wybieramy alternatywy. A ja już połyka bez wyjmowania członka z ust to już odlot. Osobiście miałem jedna partnerkę która miała odruch wymiotny inne nie miały z tym problemów. A jedna to wręcz uwielbiała.
 
Mężczyzna

mlodySex14

Cichy Podglądacz
Cześć chłopaki;)
Jak to u Was jest ? Jakie to jest dla was ważne czy dziewczyna połyka czy nie podczas pieszczot oralnych ? Jesli nie połyka to jak to jest odebrane przez Was ? A jesli połyka czasami ? Idąc dalej jesli nie połyka to gdzie się jej pozbywa ? A może macie rady czego nie powinna robić .
Bardzo mnie to interesuje jak podchodzicie do tego tematu . Chętnie poznam Wasze zdanie, żale i uwagi w tym temacie.Zapraszam do dyskusji :) ;)
Ja np uwielbiam jak polyka ale nie zmuszam zawsze wolę zeby zrobiła to jeśli chce nie narzucam presji ale dbam żeby sperma była słodka i dobra w smaku w miarę możliwości
 
Mężczyzna

riczi1973

Cichy Podglądacz
Wydaje Ci się, bo rośniesz. 😛
Jak będę chciała się czegoś napić, to zrobię sobie kawy. A partner powinien to szanować a nie mówić "a wszystkie inne połykają". 😝
ma pani w zupełności rację, zmuszanie partnerki , to już jak dla mnie nie jest namiętnie a co czuje partnerka , wyobrażam sobie
 
Mężczyzna

Pegging on

Cichy Podglądacz
Z czysto praktycznych powodów jest to dobre. Bo nie robi problemu a gdzie to wypluć, albo szukanie chusteczek bo jest na twarzy lub piersiach. Spust do środka to też się trzeba tego pozbyć itd. A tak to połyka i jest po sprawie:) Nie kreci mnie to ale jest praktycznie:)
 
Mężczyzna

nocnygienek

Cichy Podglądacz
dokładnie kobieta musi to lubieć po prostu. Mi robi lodzika z połykiem, fajne uczucie, czasem nawet po ruchaniu kończę w usta, a czasem na buzię.
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Żona się nauczyła . Na początku nie była chętna do połykania bo miała odruch wymiotny. Jak robiła lodzika i byłem blisko to przytrzymałem za głowę i połknęła co do kropli. Teraz nie ma problemu bo i tak się że nie ucieknie. Może trochę brutalne ale wie że albo w ogóle nie zaczyna ale robi do końca.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry