• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak opanować lęk przed odrzuceniem?

Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Cześć,

Jako że moje relacje z kobietami nigdy nie wykroczyły poza co najwyżej przyjacielskie, a ilekroć wydawało mi się, że dziewczyna też myśli o znajomości na wyższym poziomie, byłem sprowadzany na ziemię, gdy tylko udało mi się uwierzyć, że tym razem się uda, mam pytanie takie jak w tytule. Ostatnio znowu kogoś poznałem, znajomość się rozwija, myślę, że dałem jasne sygnały, co do zainteresowania nią, ona na nie odpowiada pozytywnie, z drugiej strony - z uwagi na wcześniejsze doświadczenia - obawiam się, że będzie to samo, co zawsze, co skutkuje wewnętrzną blokadą. Jak zwalczyć taki lęk? Czy na forum to szerszy problem, czy tu sami samce alfa?
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Jeśli to jakieś pocieszenie to powiem, że pomimo iż mam bardzo duże już doświadczenie z kobietami, też mam takie lęki. Odkąd pamiętam to wręcz paraliżuje przed działaniem. Bardzo często wyobrażamy sobie odrzucenie lub dezaprobatę, chcemy coś powiedzieć, zrobić ale ta myśl wszystko tłamsi. Oczywiście wiele sukcesów udało się osiągnąć przełamując ten strach. Takim najprostszym sposobem jest świadome głośne mówienie pozytywne oraz konstruowanie zdań zakładających na tak. Taka postawa działa na podświadomość swoją a nawet drugiej osoby.
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Cześć,

Jako że moje relacje z kobietami nigdy nie wykroczyły poza co najwyżej przyjacielskie, a ilekroć wydawało mi się, że dziewczyna też myśli o znajomości na wyższym poziomie, byłem sprowadzany na ziemię, gdy tylko udało mi się uwierzyć, że tym razem się uda, mam pytanie takie jak w tytule. Ostatnio znowu kogoś poznałem, znajomość się rozwija, myślę, że dałem jasne sygnały, co do zainteresowania nią, ona na nie odpowiada pozytywnie, z drugiej strony - z uwagi na wcześniejsze doświadczenia - obawiam się, że będzie to samo, co zawsze, co skutkuje wewnętrzną blokadą. Jak zwalczyć taki lęk? Czy na forum to szerszy problem, czy tu sami samce alfa?
Po prostu nie myśl o odrzuceniu i nie zawracaj sobie tym dupy, a rób dalej swoje, czyli to co robisz - rozwijasz i inwestujesz w relację. Pierdol gdybanie, bo na to szkoda zdrowia i czasu - walcz o dziewczynę i nie przejmuj się resztą, amen!
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Jak to nie? Ludzi bez doświadczenia omija się, to proste jak zdjęcie skórki z banana. Z ludźmi bez przeszłości - nie ma przyszłości...
Czysty znaczy często tyle co "nic", czysta kartka = "nic" na kartce a ... z "niczym" żyć się nie opłaca...
Dlatego potwierdzam, że nie ma czym się chwalić.
Ale kiedyś i tak osoba bez doświadczenia musi wykonać pierwszy krok - i co wtedy, powiesz: "że nie, zdobądź doświadczenie?"
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Ale kiedyś i tak osoba bez doświadczenia musi wykonać pierwszy krok - i co wtedy, powiesz: "że nie, zdobądź doświadczenie?"
Każdy kiedyś musiał zrobić pierwszy krok, każdy był zielony... to nic nadzwyczajnego ale też nie powód do przechwałek :) Jednak w miłości i sprawach seksu wygląda to inaczej niż gdy pracodawca szuka pracownika (tu każdy chce osobę z doświadczeniem) Są tacy co wręcz pożądają dziewicę lub prawiczka :)
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Każdy kiedyś musiał zrobić pierwszy krok, każdy był zielony... to nic nadzwyczajnego ale też nie powód do przechwałek :) Jednak w miłości i sprawach seksu wygląda to inaczej niż gdy pracodawca szuka pracownika (tu każdy chce osobę z doświadczeniem) Są tacy co wręcz pożądają dziewicę lub prawiczka :)
dokładnie tak jak kolega napisał, wyuczysz pracownika po swojemu i zaufany pracownik na lata, no albo wręcz odwrotnie, przydupas z miotłą na 1/8, a niektórzy to wolą na czarno bo komornik nie ściągnie xd bywa różnie a co do sytuacji i samcami alfa to cóż, tylko spokój i opanowanie jest coś warte,łatwo powiedzieć ale jedyne wyjście niż autodestrukcyjna postawa lękowa, ale w sumie gepard się nie zastanawia tylko goni antylope zamiast czekać aż sama lub przypadkowo mu wbiegnie pod talerz ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Sorry za druga część, internetowi ponownie coś się popie...
Jak w temacie: Jak opanować lęk przed odrzuceniem?

Cholernie złożony problem, bo jednak w kazdym przypadku należy rozpatrywać go osobno w odniesieniu do konkretnej osoby. Do doświadczeń wyniesionych z domu rodzinnego. Jeśli rodzice "poprawiali, wychowywali" a bo ty nic nie umiesz, nic nie potrafisz i co z ciebie wyrośnie, jeśli rodzice nie byli pierwszym i najważniejszym przykładem życia w społeczeństwie...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry