• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak doprowadzić faceta do orgazmu?

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

Orgazm męski jest łatwiejszy do wywołania, co wynika z faktu, że w tym przypadku jest to fizjologiczny odruch na stymulację członka. Męską rozkosz może wywołać penetracja pochwy lub odbytu partnerki, stosunek oralny, pieszczoty dłonią lub stopami, ale zazwyczaj wszystko sprowadza się do pobudzania penisa. Nie znaczy to, ze panowie nie mogą szczytować w inny sposób.
Ten temat uznawany jest za jedno z największych męskich tabu, jednak nie można nie wspomnieć, że w ciele mężczyzny znajduje się odpowiednik kobiecego punktu G, a jest nim prostata. Pobudzanie gruczołu krokowego palcem przez odbyt może wywołać niezwykle intensywny orgazm, nawet bez jednoczesnej stymulacji członka.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz

Orgazm męski jest łatwiejszy do wywołania, co wynika z faktu, że w tym przypadku jest to fizjologiczny odruch na stymulację członka. Męską rozkosz może wywołać penetracja pochwy lub odbytu partnerki, stosunek oralny, pieszczoty dłonią lub stopami, ale zazwyczaj wszystko sprowadza się do pobudzania penisa. Nie znaczy to, ze panowie nie mogą szczytować w inny sposób.
Ten temat uznawany jest za jedno z największych męskich tabu, jednak nie można nie wspomnieć, że w ciele mężczyzny znajduje się odpowiednik kobiecego punktu G, a jest nim prostata. Pobudzanie gruczołu krokowego palcem przez odbyt może wywołać niezwykle intensywny orgazm, nawet bez jednoczesnej stymulacji członka.
Takie bardzo skomplikowane to nie jest i nie wymaga wielkiego wysiłku. Jak zauważyłam, to im niewiele potrzeba. 😛
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel

Męską rozkosz może wywołać penetracja pochwy lub odbytu partnerki, stosunek oralny, pieszczoty dłonią lub stopami,
Najlepiej poprosić faceta, żeby pokazał, jak sam to robi. Obserwując taki pokaz należy zwrócić uwagę na to jak:
  • trzyma penisa - całą dłonią czy wybranymi palcami, w którym miejscu, czy mocno czy luźno
  • jak szybko porusza dłonią
  • jak zmienia się tempo i uchwyt, gdy zbliża się orgazm
To bardzo ważne, bo na początku, jak kobieta nie zna faceta, to ręczne pieszczoty mogą wypaść blado w porównaniu z samodzielnym zaspokajaniem sie.
 
Kobieta

Monia00

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem, przy pieszczotach oralnych nie można ograniczać się tylko do penisa. Panowie też mają strefy erogenne w okolicy sutków no i odbyt też jest mocno unerwiony co sprawia, że pieszczoty czy to dłonią czy bardziej hardcorowo językiem sprawiają mu frajdę
 
Mężczyzna

Tygrys96

Cichy Podglądacz
Mam dosyć mocno sprecyzowany sposób, a raczej fantazję. jak doprowadzić mnie do szaleństwa. największą rozkosz daje masaż penisa dłonią, ruchem góra-dół oraz jednoczesnym ruchem wzdłuż obwodu prawo-lewo. Dodatkową przyjemność daje mocne ściskanie i luzowanie, tworząc efekt dojenia. Najpierw powoli, potem stopniowo przyspieszając, rozpalając mnie w końcu do granic możliwości. Dodatkowo podnieceniu bardzo sprzyja gdy kobieta w między czasie delikatnie smyra mnie jeżdżąc koniuszkami palców po całym ciele. Oczywiście każdy facet woli inną technikę. Nie wiem czy tak jest też u innych facetów, ale w moim przypadku stymulacja penisa w Jakiejkolwiek formie sexu nie może być zbyt długo jednostajna, bo szybko się przyzwyczaja i przestaje odczuwać przyjemność.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry