• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak doprowadzić faceta do rozkoszy bez seksu?

Status
Zamknięty.

sylwunka

Cichy Podglądacz
mam pytanko glownie do facetow ;] jak doprowadzic faceta do najwiekszej rozkoszy nie uprawiajac seksu, udalo mi sie to tylko raz i szczerze mowiac nie wiem jak to zrobilam ;p jakie rzeczy sprawilyby wam najwieksza przyjemnosc? mozecie opisac maly scenariusz ;]
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
No więc: wchodzi na jasno i obciśle(niekonieczne)ubrana Moja Dziewczyna, bez stanika, najlepiej spódniczka. Patrzy jak zwykle słodko kokietuje, podchodzi... Zaczyna mnie rozbierać... niewytrzymóje i żucam się na nią lecz Ona mnie uspokaja i rozbiera (też siebie). Widzę wszystkie krągłości - najleprza pupa i piersi. O jestem nagi i nie widzę swojego przyjaciela, ja nie mogę pożera go! I dalej wiadomo. :D
 

Raaimah

Cichy Podglądacz
seks oralny przy którym partnerka mruczy i zachowuje się tak jakby fafik był najsmaczniejszą rzeczą którą ma w buzi i nie może się jej oprzeć - to jest podniecające.
 

kkk

Cichy Podglądacz
Dlaczego schodzicie z tematu? :evil: Panowie na prawdę lubicie jak bierzemy waszego małego do buzi?Przyznam, że strasznie nie lubię tego robić, ale mój facet b.często trzyma swój języczek w mojej małej, więc mogę przecież poświęcić się jeśli jest to dla was takie przyjemne. :roll:
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm w sumie jak by sie nad tym zastanowic to czasami wydaje mi sie ze silniejsze doznania mam podczas seksu oralnego niz takieg tradycyjnego, nie wiem czy jestem specyficzny ale chyba nie. Poza tym sam widok jest podneicajacy, a co do zmuszania sie jesli nie chcesz to nie musisz ale jednak to tez jest czesc Twojego partnera wiec dlaczego ma byc gorsza i zaniedbywana?
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry