• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak doprowadzić faceta do szaleństwa?

kasiak

Cichy Podglądacz
Współżyję z cudownym mężczyzną, jest czułym i namiętnym kochankiem, łączy nas silny związek uczuciowy, jest nam ze sobą dobrze, coraz bliżej poznajemy mapę swoich ciał i wszystko jest właściwie tak, jak powinno być, tylko że ja mam ochotę czymś go zaskoczyć, zrobić coś, co doprowadzi go do szaleństwa. Dodam, że jestem od niego młodsza (10 lat), to on wprowadzał mnie w świat seksu, chciałabym go w pełni zaspokoić, proszę doradź mi, jak mam to zrobić, nie boję się szaleństwa w łóżku.
 

1980jacek1980

Cichy Podglądacz
każdy jest troszkę*inny... nie wiadomo też jaki jest wasz stopień zaawansowania :)
napisz coś więcej, wtedy ktoś coś doradzi na pewno
 

Igor

Cichy Podglądacz
nie bardzo wiemy czego już próbowałaś... możesz wypróbować wszystko co masz w lodówce na swoim facecie masując i całując jego całe ciało
 

Kamil

Cichy Podglądacz
W moim przypadku najlepiej zawsze działał pozycja 69 na zakończenie. Nic tak bardzo nie doprowadzało mnie do szaleństwa z rozkoszy jak widok zgrabnej pupy mojej partnerki i możliwość zadowalana jej oralnie podczas gdy ja dochodziłem jej w ustach ;) Spróbuj tak do sprawy podejść. Zauważ, że działasz ze jednym razem na jego zmysł czucia, wzroku, zapachu, smaku i słuchu. Jeśli jesteś dobra w sexie oralnym a twoje ciało jest dla twojego partnera kuszące, to warto spróbować. Dodatkowo możesz zadbać o atmosferę i wystrój miejsca w którym będziecie to robić - świeczki, płatki róż, półmrok, jakieś kadzidełko... Typowe połączenie romantycznej atmosfery z ostrym sexem jest dobrym stymulantem ;)
 

prawiczek

Nowicjusz
Ray ma całkowitą rację. Widok partnerki połykającej ciepłą spermę i oblizującej penisa jara każdego z nas. Faceci odbierają to jak największą akceptację nas samych :) Jeżeli nie będziesz mogła się przełamać aby połknąć nasienie pozwól mu aby wytrysnął na Twoich piersiach.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry