• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak dopasować prezerwatywę do członka?

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Maż zawsze kupował „prezerwatywę” .Pierwszy raz się zetknąłem z taką ilością rozmiarów, uznałam, że warto wrzucić materiały dla chłopców i dziewczynek.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
mają wyraźne oznaczenie XL bądź XXL (sprytny trik marketerów – taki przekaz ma celować w męskie ego)
To zdanie mi się najbardziej spodobało :D
No, czyli Panowie mają dwa rozmiary XL i XXL - ekstra!!
To ma sens.
- Kochanie idź do kiosku i kup prezerwatywy bo się kończą. Tylko nie zapomnij, rozmiar XL! ;)
( I od razu lepszy humor naszego Pana :D )
 
K

Kataryna

Guest
To zdanie mi się najbardziej spodobało :D
No, czyli Panowie mają dwa rozmiary XL i XXL - ekstra!!
To ma sens.
- Kochanie idź do kiosku i kup prezerwatywy bo się kończą. Tylko nie zapomnij, rozmiar XL! ;)
( I od razu lepszy humor naszego Pana :D )
Trochę to jednak słabe to łechtanie ego, a potem zderzenie z rzeczywistością .
 
Mężczyzna

MałyPenisek

Nowicjusz
Ja także miałem problem z rozmiarem prezerwatyw, bo mam malego niestety... Ale wypróbowałem durex fit close i muszę powiedzieć, że u mnie się sprawdziły. Penis ma 11 cm dlugości i 11.5 cmmobwodu. Nie zsuwaja się jak uniwersalne. A co do długości to rozwija się tyle ile.potrzeba.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
@Katrine - szybko ulegasz gniewowi. Nigdy nie będziesz Jedi.
Witam serdecznie!
Wysuwasz daleko idące wnioski bez wyraźnych przesłanek, szukanie, wertowanie Internetu w poszukiwaniu wartościowych tekstów zajmuje czas. Na mecie dowiadujesz się, że ktoś niebiorący udziału w spektaklu sportowym pcha się na piedestał… byłam jeno wściekła ha ha ha. Zapewniam, wyłącznie dodaje mi uroku… Skoro już zaglądnąłeś w mój malutki Świat mam smutną wiadomość — nie mam kontaktu z dr Szpilką nie powinnam zamieszczać jego materiałów przybliżających trudny temat BDSM. Na dziesięć osób zapytanych przelotnie przeze mnie wszystkie słyszały termin, ale żadna — czytaj ani jedna nie zdołała odpowiedzieć co oznaczają sekretne cztery literki BDSM oczywiście bez wujka Google.
Miłego dnia

P.S.
Co do Jedi, masz rację!
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Witam serdecznie!
Wysuwasz daleko idące wnioski bez wyraźnych przesłanek, szukanie, wertowanie Internetu w poszukiwaniu wartościowych tekstów zajmuje czas. Na mecie dowiadujesz się, że ktoś niebiorący udziału w spektaklu sportowym pcha się na piedestał… byłam jeno wściekła ha ha ha. Zapewniam, wyłącznie dodaje mi uroku… Skoro już zaglądnąłeś w mój malutki Świat mam smutna wiadomość — nie mam kontaktu z dr Szpilką nie powinnam zamieszczać jego materiałów przybliżających trudny temat BDSM. Na dziesięć osób zapytanych przelotnie przeze mnie wszystkie słyszały termin, ale żadna — czytaj ani jedna nie zdołała odpowiedzieć co oznaczają sekretne cztery literki BDSM oczywiście bez wujka Google.
Miłego dnia

P.S.
Co do Jedi, masz rację!
KATRINE, nasza instruktorka seksu. Zajebistą akademie tworzysz i dajesz super nauki. Chociaz mamy tutaj podana na tacy, dokladna, dobra,sprawdzona i RZETELNA WIEDZE BEZ ZADNYCH BANIALUKÓW JAK TO ZDARZA SIE NA WUJKU GOOGLE😍😎 Mamy ta pewnosc ze nikt nam ciemnosty i indokrynacji nie wciska. Dzięki, Katka🙂
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Cześć Kochana!
Zawstydzasz mnie, ponownie zrobiłam się czerwona na SF. Powoli przyzwyczajam się do pąsowych wypieków na twarzy... ha ha ha
Pozdrawiam serdecznie.
Niestety, zasługujesz na te wywyższanie Cię i na te czerwone wypieki. Robisz kawał wielkiej i solidnej roboty tutaj na SF. Podnosisz poziom tego forum. Ty, Tynka, Sajj (kiedys bo teraz się leni!). Rowniez pozdrawiam, serdecznie, kochana🤗 dobrej nocy
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Bez tego niestety byłoby lepiej, ale cóż... szanuję odmienność, jak to się mówi — pięknie się różnimy...
Jak przystało na SF — niech przecudowny sen pełen tego czego pragniesz, otuli Cię. Buziak.
Bo wziął, mnie dzisiaj czarny humorek i bezsenność, Katrino, dlatego koge wydawac sie skoepionio zgryzliwa 🦂 ale to chwilowe,jak sie wyspie bede lagodna jak baranek😎🙂 buzka, branoc🙂
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Najlepsza metoda, ale czasochlonna, to wyjac czlonka w sklepie i zapytac sprzedawce.
Skoro moga pomoc z rozmiarem i ksztaltem buta to w czym penis jest gorszy? Jako konsument masz prawo do profesjonalnej obslugi! (Polecam zapamietac te zdania - przydadza sie na komisariacie).
I pro tip: jesli do prezerwatywy wchodza tez jaja to wroc do sklepu z awantura. Odradzam biedronki, tam sie chuja znaja.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Najlepsza metoda, ale czasochlonna, to wyjac czlonka w sklepie i zapytac sprzedawce.
Skoro moga pomoc z rozmiarem i ksztaltem buta to w czym penis jest gorszy? Jako konsument masz prawo do profesjonalnej obslugi! (Polecam zapamietac te zdania - przydadza sie na komisariacie).
I pro tip: jesli do prezerwatywy wchodza tez jaja to wroc do sklepu z awantura. Odradzam biedronki, tam sie chuja znaja.
No dobra, ale są pewne nieścisłości:
1) co zrobić jak nie da się nałożyć gumki bo nie chce stanąć penis?
2) biedronka potrafi mówić?
3) wydaje mi się, że powinny być specjalne przymierzalnie w takich sklepach.
4) co jeśli mocno uciska i boli po czasie? co jeśli pęknie- zwrot?
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Towar macany należy do macanta.
Dobrze, ale załóżmy..., że gumeczka pasuje, no to trzeba ją użyć czy praktycznie się nadaje, bo samo założenie to drobnostka.
Trzeba wypróbować jak zachowuje się przy bardzo dużym nawilżeniu, ścisku, luzie, przy wolnym tarciu, szybkim tarciu. Myślę, że testowanie jednej może potrwać chwilę, a człowiek też wtedy się męczy, więc jakaś kawka, herbata powinna być rozważana przez sklepy bo można się odwodnić.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Dobrze, ale załóżmy..., że gumeczka pasuje, no to trzeba ją użyć czy praktycznie się nadaje, bo samo założenie to drobnostka.
Trzeba wypróbować jak zachowuje się przy bardzo dużym nawilżeniu, ścisku, luzie, przy wolnym tarciu, szybkim tarciu. Myślę, że testowanie jednej może potrwać chwilę, a człowiek też wtedy się męczy, więc jakaś kawka, herbata powinna być rozważana przez sklepy bo można się odwodnić.
Ja bym też pomyślał o Paniach, które pomogłyby wypróbować towar. Przecież w końcu został on zaprojektowany po to, żeby Panowie stroili się w niego dla Pań, które poczują go na własnej skórze. Przecież jej też może nie pasować brak wypustek albo ich zbyt duża ilość 😉
Oczywiście jeżeli ktoś preferuje Panów - to nie mam nic przeciwko.
 
Mężczyzna

wuefista_zb

Nowicjusz
Ja bym też pomyślał o Paniach, które pomogłyby wypróbować towar. Przecież w końcu został on zaprojektowany po to, żeby Panowie stroili się w niego dla Pań, które poczują go na własnej skórze. Przecież jej też może nie pasować brak wypustek albo ich zbyt duża ilość 😉
Oczywiście jeżeli ktoś preferuje Panów - to nie mam nic przeciwko.
Ty na pewno preferujesz panów
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry