• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak często uprawiacie seks?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja to nie rozumiem tego "ciężko z czasem". No bez jaj, czas zawsze się znajdzie, trzeba tylko chcieć.
Dzieci to inna bajka :)
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Od kilku lat bardzo ustabilizowany tryb życia i seks codziennie ale poza weekendami raz dziennie. W weekendy też rzadko dwukrotnie. Kiedyś, przed wspólnym zamieszkaniem na wakacjach lub weekendowo, dochodziło do 4 razy dziennie, 3 to był standard. Teraz bez szans ale i tak daje mi to satysfakcję (od 7 lat ta sama kobieta).
 
Mężczyzna

DawcaMocyWNocy

Cichy Podglądacz
Jestem pod wrażeniem... Skąd Wy bierzecie na to czas :p
Ja wiem, raczej naleze do typu osoby ktora korzysta z zycia pomimo tego jaka mamy sytuacje gospodarcza w kraju. Nie mam ciezko w zyciu ale tez nie naleze do kasty. Zwykla klasa srednia aczkolwiek staram sie miec czas na wszystko a napewno na zycie i na to aby robic to co lubie starajac sie nie ograniczac. A sex no to juz grzech odmowic wiec na to zawsze musi byc czas. Rano przed wyjsciem do roboty poowrocie, kolacja i juz na spanie ze 2 rundki i swiat sie kreci elegancko :D
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry