• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ja natomiast uwielbiam korki analne

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jakbym już tak musiał to bym przywiązał co by w razie wypadku zabawka nie wypadła z nogawki 😆
Dobrze dobrany korek nie wypadnie. A jakby już ktoś bardzo się obawiał, może założyć coś takiego. A najlepiej gdy ktoś założy i zabierze klucz 😜
IMG_20230906_152519.jpg
 
Mężczyzna

FitModel

Nowicjusz
Koreczki to mega fajne uczucie wypełnienia - można nosić cały dzień 😉
Pytanie mam następujące. Czy czujesz ten korek jak nosisz cały dzień ? Dostarcza ci cały dzień jakiś dodatkowych emocji ? Pytam bo mam kilka i jak włożę przed sexem, w trakcie to w sumie już nie czuje nic. Czasem jak się pospiesz i włożę za szybko to też przestaje czuć go. Mam różne ale coś może źle robię
 

Majk007

Cichy Podglądacz
Pytanie mam następujące. Czy czujesz ten korek jak nosisz cały dzień ? Dostarcza ci cały dzień jakiś dodatkowych emocji ? Pytam bo mam kilka i jak włożę przed sexem, w trakcie to w sumie już nie czuje nic. Czasem jak się pospiesz i włożę za szybko to też przestaje czuć go. Mam różne ale coś może źle robię
Tak czuję go cały dzień mając w sobie. Tyle że ja specjalnie kupiłem taki co ma grubszą nóżkę na której zaciska się zwieracz. Może twój ma zbyt cienką i dlatego po czasie zapominasz, że masz go w sobie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Uwielbiam stopy Cioci Fetysze i perwersje 0
Mlodynapalony96 Uwielbiam się kochać Ogłoszenia 0
W uwielbiam połykać spermę Ogłoszenia 4
dessi1979 Rimming. Uwielbiam. Seks 0
M Uwielbiam pisać opowiadania Ogłoszenia 0

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry