• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile wyświetleń a ile odpowiedzi,hm

Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Zauważyłem,że osoby na tym forum,są bardzo gadatliwe.Szczególnie kobiety.Przykład : 4K wyświetleń-versus 22 odpowiedzi.2k wyświetleń versus 3 odpowiedzi,itd,itp.Zauważyłem,że na większości tematów piszą sami mężczyżni.Temat skierowany wyraźnie do kobiet,a tu raptem jedna,w porywach dwie odpowiedzi kobiet.Posucha jakaś.Inaczej-rozmowa z obrazem lub ze ścianą.Jaki to ma sens?
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
W ciągu dnia, najwięcej potrafi być zalogowanych około 40 osób (lekko ponad - zazwyczaj tych samych). Odejmij liczbę, która jest tylko zalogowana, ale nie komentuje. Od tego odejmij liczbę kobiet. I od tego odejmij liczbę kobiet, które mogą przeczytać, są zalogowane, komentują czasem, ale akurat dany temat jest im obcy i nie mają potrzeby, ani doświadczenia w temacie, aby wrzucać tam swoich 5gr.
Goście nie mogą komentować, więc mogą nabijać ilość wyświetleń. Nie jestem pewna czy każde wejście liczy się osobno, nawet osoby zalogowanej, ale po każdym dodanym komentarzu, wchodzi jeszcze raz. Jeżeli komentarzy będzie 100 to łatwo to policzyć
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Temat skierowany wyraźnie do kobiet,a tu raptem jedna,w porywach dwie odpowiedzi kobiet.Posucha jakaś.Inaczej-rozmowa z obrazem lub ze ścianą.Jaki to ma sens?
Szczerze mówiąc, nie dziwię się kobietom że rzadko komentują. Patrząc na niektóre tematy, będąc kobietą sam siedziałbym cicho. Napaleni masturbatorzy pytający w kółko kto zrobi im loda i chwalący się, że ktoś ich przyłapał na masturbacji w parku. Sam dostawałem na priv propozycje zrobienia loda przez jakichś randomów. Mogę się domyśleć, ile takich wiadomości dostają na priv forumowe dziewczyny. Na pewno je to zniechęca do wypowiadania się. Wiem że to forum erotyczne i nie będziemy tutaj rozmawiać o nowym oleju do passata w TDI, ale jednak jakiś poziom dobrze byłoby utrzymać.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry