• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile mieliście lat gdy przeżyliście swój pierwszy raz?

Mężczyzna

Kac_per

Cichy Podglądacz
W wieku 15 lat, pierwszy raz z rówieśniczka i nie za bardzo to nam wyszło 😁 i nawet nie wiem czy "to" można było nazwać pierwszym razem 🤔
I trochę mnie speszylo to. I w wieku 16 lat (urodziny? w urodziny z koleżanką
7 lat starsza, która zadbała o wszystko i będę pamiętał ta noc do końca życia.
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
20. Byłem grzecznym chłopcem 😇 Poszło nawet sprawnie, ale bez szczególnych wrażeń. Mega ekscytacja lecz bez oczekiwanego rezultatu : D Dla mnie to była premiera na kilku frontach, bo wcześniej mój najbliższy kontakt z kluczowymi rejonami dziewczyny był gorliwie i skutecznie ograniczany 😂Także poza najważniejszym doświadczeniem, w jednej chwili rozdziewiczyłem też oczy i dłonie 😂 Dla pełnego obrazu dodam, że moja deprawatorka, też też była świeża jak szczypiorek z grządki 😊 Co prawda ona już po drodze co nieco zbadała, bo ja aż tak pilnie nie strzegłem rozporka, ale to był generalnie seks dwójki świeżaków. Natomiast poprawka kolejnego dnia z rana była już całkiem ok 😁
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Cioban

Cichy Podglądacz
Jeżeli chodzi o penetrację to miałem wtedy 20 , może 21 lat. Co przy dzisiejszych standardach jest strasznie późno 😅
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry