• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Tomasz f10

Cichy Podglądacz
Sceny, w których duża knaga montuje się w ciasną damską dupkę wbrew pozorom nie jest tylko mokrym snem reżyserów kina ślizganego, ale…
Kobiety rzadko godzą się na ten rodzaj zabaw ze zwykłego strachu przed bólem, a ten potrafi być naprawdę mocny, gdy załaduje się nieprzeczuwającą niczego partnerkę.
Właściciele większej (czy dłuższej, czy grubszej) pały niestety muszą się trochę więcej nagimnastykować z rozgrzaniem tylnej dziurki u partnerki i bawić się dużo ostrożniej, niż mniej hojnie obdarzeni koledzy. Przynajmniej w początkowej fazie.

Albo… rozejrzeć się za psychofanką seksu analnego. 😁
Moja koleżanka bez problemowo w okczko przyjmowała, fakt pierwszy raz zawsze boli ale później z górki nawet bardziej chciała w dupke jak w cipke a mam 19cm i stwierdzono że grubas
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Aż zmierzyłem z ciekawości. Wyszło 17, czyli norma wg internetu (co też sprawdziłem z ciekawości 😉)
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Ciekawie się przegląda taki temat 🤣 , szczególnie w zestawieniu z takimi informacjami:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry