• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile cm macie panowie? :P

Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
wlasnie ja bym sie z checią zamienił na cieńszego do anala
wtedy więcej było by chętnych znam to narazie tylko 2 się zgodziły i to delikatnie
Sceny, w których duża knaga montuje się w ciasną damską dupkę wbrew pozorom nie jest tylko mokrym snem reżyserów kina ślizganego, ale…
Kobiety rzadko godzą się na ten rodzaj zabaw ze zwykłego strachu przed bólem, a ten potrafi być naprawdę mocny, gdy załaduje się nieprzeczuwającą niczego partnerkę.
Właściciele większej (czy dłuższej, czy grubszej) pały niestety muszą się trochę więcej nagimnastykować z rozgrzaniem tylnej dziurki u partnerki i bawić się dużo ostrożniej, niż mniej hojnie obdarzeni koledzy. Przynajmniej w początkowej fazie.

Albo… rozejrzeć się za psychofanką seksu analnego. 😁
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Sceny, w których duża knaga montuje się w ciasną damską dupkę wbrew pozorom nie jest tylko mokrym snem reżyserów kina ślizganego, ale…
Kobiety rzadko godzą się na ten rodzaj zabaw ze zwykłego strachu przed bólem, a ten potrafi być naprawdę mocny, gdy załaduje się nieprzeczuwającą niczego partnerkę.
Właściciele większej (czy dłuższej, czy grubszej) pały niestety muszą się trochę więcej nagimnastykować z rozgrzaniem tylnej dziurki u partnerki i bawić się dużo ostrożniej, niż mniej hojnie obdarzeni koledzy. Przynajmniej w początkowej fazie.

Albo… rozejrzeć się za psychofanką seksu analnego. 😁
no ale takich jak na lekarstwo
 
Mężczyzna

CuriousD

Cichy Podglądacz
Nie pamiętam kiedy ostatni raz się tym przejmowałem żeby to mierzyć, ale z 16 było. Nie interesuje mnie czy to dużo czy nie, bo po prostu sam jestem bardzo zadowolony ze swojego „dyngusa”. Partnerka też wydaje się być zadowolona, także to też na plus:p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry