• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Homoseksualiści na forum

Kobieta

Rikke

Dominujący
A jeśli podrywa cię jakiś facet, wystarczy napisać:
Jestem hetero i nie jestem zainteresowany.
I tyle.
napisałem coś podobnego..cyt.. "spadaj cioto"..
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Rzeczywiscie podobne... jedno i drugie to tak samo kulturalna odmowa :rolleyes:

Poza tym oczywiste, ze wrzucanie fot ma konsekwencje.
Dodajesz zdjecia fiflaka na forum = zgadzasz sie na ogladanie, komentowanie, fantazjowanie etc.
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
To są jednak rozważania na bardzo wysokim poziomie, przekraczającymi moje własne możliwości. Mogę tylko podziwiać takich twórców.
Nie przekraczają twoich możliwości. Ci tzw twórcy chcą żebyś tak myślał, że twój potencjał intelektualny jest niedostateczny do ogarnięcia tych z pozoru skomplikowanych kwestii.
Tymczasem nic tajemniczego się za tym nie kryje. Jest homoseksualizm uwarunkowany biologicznie i to jest do ogarnięcia przez większość i rzekomy homoseksualizm uwarunkowany przez trendy i indywidualne czynniki.
To coś w stylu - nic nie umiem, to zostanę kobietą w ciele faceta. Będzie dużo lajków na fejsie, co łechce ego, to jest tryndy więc płynę na fali itd.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie przekraczają twoich możliwości. Ci tzw twórcy chcą żebyś tak myślał, że twój potencjał intelektualny jest niedostateczny do ogarnięcia tych z pozoru skomplikowanych kwestii.
Nie mogę porównywać się z tak kompetentnymi zawodowo osobami jak siostry Wachowskie. To ludzie sukcesu, wybitni artyści.
Tymczasem nic tajemniczego się za tym nie kryje. Jest homoseksualizm uwarunkowany biologicznie i to jest do ogarnięcia przez większość i rzekomy homoseksualizm uwarunkowany przez trendy i indywidualne czynniki.
To coś w stylu - nic nie umiem, to zostanę kobietą w ciele faceta. Będzie dużo lajków na fejsie, co łechce ego, to jest tryndy więc płynę na fali itd.
Właśnie osoby transpłciowe i niebinarne nie są homoseksualne z pkt widzenia płci wrodzonej, czy biologicznej. Są też zarówno osoby biseksualne wśród ww., jak i osoby heteroseksualne.
Moja jakość też jest niska i nie jestem osobą kompetentną, a co za tym idzie przez atrakcyjne kobiety nie byłem i nie jestem oceniany jako mężczyzna, a raczej jako osoba bezpłciowa, agender. Skoro one mnie tak oceniają, to czemu miałbym identyfikować się jako mężczyzna? Niemniej kierowałem swojej popęd wyłącznie do takich kobiet.
Czym innym jest identyfikacja płciowa, a czym innym orientacja seksualna. Na przykład nawet zniewieściali geje-miśki identyfikują się jako mężczyźni. Nota bene wyglądają na bardziej męskich ode mnie - mają owłosione ciała i noszą brody.
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Nie mogę porównywać się z tak kompetentnymi zawodowo osobami jak siostry Wachowskie. To ludzie sukcesu, wybitni artyści.

Właśnie osoby transpłciowe i niebinarne nie są homoseksualne z pkt widzenia płci wrodzonej, czy biologicznej. Są też zarówno osoby biseksualne wśród ww., jak i osoby heteroseksualne.
Moja jakość też jest niska i nie jestem osobą kompetentną, a co za tym idzie przez atrakcyjne kobiety nie byłem i nie jestem oceniany jako mężczyzna, a raczej jako osoba bezpłciowa, agender. Skoro one mnie tak oceniają, to czemu miałbym identyfikować się jako mężczyzna? Niemniej kierowałem swojej popęd wyłącznie do takich kobiet.
Czym innym jest identyfikacja płciowa, a czym innym orientacja seksualna. Na przykład nawet zniewieściali geje-miśki identyfikują się jako mężczyźni. Nota bene wyglądają na bardziej męskich ode mnie - mają owłosione ciała i noszą brody.
Nie ma to jak uniwersytet google.
Stroiczek, jesteś bardzo inteligentną osobą.
Znajdź haczyki w tych absurdach.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@Strix
Życie zweryfikowało wielokrotnie, że inteligentny nie jestem.
Nie widzę też sprzeczności. Można być męskim, uważać się za mężczyznę i być posuwanym w tyłek przez faceta.
Można też być mało męskim osobnikiem urodzonym jako mężczyzna i jednocześnie mieć lizany odbyt damskim językiem.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jak juz wspominalem mam cos przeciwko obecnosci w klubach swingersow. I w domu kiedy brudzą poduszki na krzesłach, fotelach.
Na forum publicznym jestem w stanie omijać ich tematy.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Za wszystkim stoi natura. Jeśli kobieta jest piękna, płodna i ma bardzo silnie ukształtowane trzeciorzędne cechy płciowe, no to raczej nie będzie cierpiała na dysforię. Dziewczyna o słabo widocznych ww. cechach może czuć się mniej kobieco.
To samo dotyczy mężczyzn - osobnik o kiepskich warunkach fizycznych raczej nie będzie się czuł mężczyzną.
Co oczywiście ma niewiele wspólnego z orientacją seksualną. Wybaczcie wtrącenie tej uwagi na temat niebinarności.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Argument często powtarzany i nijako rozmywający "winę inności", bo natura...
Ale to nie jest tak jak mówisz, bo jak wytłumaczysz całkowity brak owej "natury" na Bliskim Wschodzie?

.
Homoseksualizm i transseksualizm był i jest nadal zakazany w niektórych krajach islamskich jako nieczysty, haram. W tych krajach rolę płciowe są rozdzielone i przypisane od urodzenia, panuje kult siły i przemocy, są to społeczeństwa shierarchizowane, ale i znacznie bardziej wspólnotowe aniżeli społeczeństwa kultury zachodniej.
To, że coś jest zakazane nie oznacza jednak, że tego nie ma. Spekulacja walutą też dawniej była zakazana, a jednocześnie była powszechna.
Już starożytne teksty z Bliskiego Wschodu opisywały zachowanie homoseksualne.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Homoseksualizm i transseksualizm był i jest nadal zakazany w niektórych krajach islamskich jako nieczysty, haram. W tych krajach rolę płciowe są rozdzielone i przypisane od urodzenia, panuje kult siły i przemocy, są to społeczeństwa shierarchizowane, ale i znacznie bardziej wspólnotowe aniżeli społeczeństwa kultury zachodniej.
To, że coś jest zakazane nie oznacza jednak, że tego nie ma.
Zwrot "jest nadal zakazany" jest nieadekwatny w odniesieniu do kultury tamtejszego społeczeństwa w całości opartego na naukach Koranu.
Koran zabrania zbliżeń miedzy mężczyznami i jest to w całości przestrzegane.
Aby to zrozumieć, należy w porównaniach w całości odrzucić nasze podejście do bibli i w ogóle do religii, ponieważ są to dwa diametralnie odmienne światy.

...panuje kult siły i przemocy, są to społeczeństwa shierarchizowane,
Kult przemocy jest postrzegany przez nas jako coś, co nijak nie przystaje do naszych wzorców. Tja...
Naszych, bo przecież posiadając nowoczesna bron i władzę w światowym biznesie, dajemy sobie prawo do ustanawiania jedynie słusznych wzorców, prawda?
A przy tym nasza zachodnia kultura nie ma nic więcej do zaproponowania.

...ale i znacznie bardziej wspólnotowe aniżeli społeczeństwa kultury zachodniej
🙂
Zdaje sie, ze Twoja wiedza o muzułmańskiej kulturze jest zbliżona do mojej, jeśli nie obszerniejsza 🙂

Spekulacja walutą też dawniej była zakazana, a jednocześnie była powszechna.
Już starożytne teksty z Bliskiego Wschodu opisywały zachowanie homoseksualne.
Argument trochę przesunięty w czasie. Patrz wiek powstania muzułmanizmu.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Argument trochę przesunięty w czasie. Patrz wiek powstania muzułmanizmu.
Tradycja arabska jest znacznie starsza od samego islamu. Dotyczy to także przyjętych w społeczeństwie ról płciowych, relacji pomiędzy szeroko pojętą rodziną, utrzymujących się do chwili obecnej struktur klanowych.

Naszych, bo przecież posiadając nowoczesna bron i władzę w światowym biznesie, dajemy sobie prawo do ustanawiania jedynie słusznych wzorców, prawda?
A przy tym nasza zachodnia kultura nie ma nic więcej do zaproponowania.

Zdaje sie, ze Twoja wiedza o muzułmańskiej kulturze jest zbliżona do mojej, jeśli nie obszerniejsza

Kultury orientu nie są tak indywidualistyczne jak kultura zachodnia. To zagadnienie wykracza daleko poza temat homoseksualizmu.
Na społeczeństwa europejskie, ale także amerykańskie olbrzymi wpływ wywarł przy tym tzw. marksizm kulturowy (czy raczej antykulturowy, kontrkultura), który wraz z postępem technologicznym doprowadził do zmian społecznych, upadku tradycyjnej, chrześcijańskiej moralności seksualnej i do szerszej akceptacji zachowań homoseksualnych.
Na świat arabski ta kontrkultura nie wywarła jednak w zasadzie żadnego wpływu. Arabscy socjaliści, przesiąknięci marksizmem, doprowadzili w wielu krajach do rozszerzenia społecznych ról kobiet, ale nie mieli zamiaru zmieniać podstaw kultury tamtych społeczności. Homoseksualizm był i jest tam nadal zaprzeczeniem męskości. Dla Araba wychowanie "cioty" byłoby klęską.
Może się nawet wydawać, że mniejszość islamska w krajach europejskich akceptuje zmiany wywołane przez ww. kontrkulturę. Turcy angażują się w politykę swoich nowych, europejskich ojczyzn, a przy tym głosują na lewicę, zielonych i liberalnych demokratów w wyborach do legislatur. Jednakże ci sami Turcy, mający podwójne obywatelstwo, w konsulacie oddają głos na AKP.
 

Bjslover

Erotoman
Dobrze ktos napisal ze to ze cos jest zakazane nie znaczy ze tego nie ma. Bylem w kilku krajach muzulmanskich ( nie Egipt czy Turcja ) i mimo zakazow kwitnie w nich zycie towarzyskie czy to mieszane czy jednoplciowe, alkohol, burdele wszystko czego dusza zapragnie a oficjalnie tego nie ma.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Dobrze ktos napisal ze to ze cos jest zakazane nie znaczy ze tego nie ma. Bylem w kilku krajach muzulmanskich ( nie Egipt czy Turcja ) i mimo zakazow kwitnie w nich zycie towarzyskie czy to mieszane czy jednoplciowe, alkohol, burdele wszystko czego dusza zapragnie a oficjalnie tego nie ma.
Oczywiście, ze tak. Najlepszym przykładem jest Casablanka, ze nie wymienię innych terenów. W końcu pieniądze niewiernych nie śmierdzą 🙂
Jesli znasz, choć pobieżnie ich religie, to i wiesz dlaczego dobrze robia niewiernym 🙂
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wracając do tematu topiku: Homoseksualiści na forum.
Chętnie poczytam co im w duszy gra, i jak widza np. kwestie adopcji dzieci.

Mieszkam w miejscu gdzie najlepsi fryzjerzy są homo z cenami z kosmosu i zapisami na miesiąc przed. Gdzie uszycie zwyklej koszuli nalezy zamówić dwa tygodnie przed, marynarkę, spodnie trzy tygodnie. Architekta wnętrza, zieleni, zagospodarowania przestrzeni 5,6 miesięcy.

Nie tylko ja jestem pełen uznania do ich "odmienności" .
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Najstarszy najstarsza na sex forum jest ktoś . Ogłoszenia 13
K Niemieckie forum Amateurpin - jest moc Seks 7
A Forum o seksie Ogłoszenia 0
Piotruś Pan APEL DO GOSCI ODWIEDZAJĄCYCH FORUM !!! Seks 4
A Prawdziwe życie forum Poza tematem 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry